Kolejne kontuzje w obozie reprezentacji Francji

Thomas Lemar
Thomas Lemar PressFocus

Pech nie chce opuścić kadry obecnych mistrzów świata. Najpierw zgrupowanie opuścił Ousmane Dembele, a w meczu z Portugalią kontuzji doznali Lucas Digne i Lucas Hernandez. W czwartek, zaś, treningu nie dokończyli Thomas Lemar i Marcus Thuram.

  • Zgrupowanie reprezentacji Francji opuścił już Ousmane Dembele, który przejdzie operację ścięgna w prawym kolanie
  • W meczu z Portugalią kontuzji doznali podstawowi lewi obrońcy: Lucas Digne i Lucas Hernandez
  • Czwartkowego treningu nie dokończyli zaś Thomas Lemar i Marcus Thuram

Kolejne kontuzje w reprezentacji Francji

Reprezentacja Francji ma w trakcie Euro 2020 coraz więcej problemów personalnych. W meczu z Węgrami poważnej kontuzji doznał Ousmane Dembele, który opuścił zgrupowanie i będzie musiał poddać się operacji. Następnie, w starciu z Portugalią kontuzji doznali dwa lewi obrońcy Les Bleus: Lucas Digne oraz Lucas Hernandez. Ich stan zdrowotny jest nieznany, ale Didier Deschamps nie krył troski o defensora Evertonu.

W czwartek, zaś, sesji treningowej nie dokończyło dwóch graczy ofensywnych: Thomas Lemar oraz Marcus Thuram. Napastnik Borussii Moenchengladbach odniósł kontuzję pachwiny, a gracz Atletico Madryt trzymał się za kostkę.

Obaj gracze odegrali, póki co, marginalną rolę w spotkaniach Les Bleus. Lemar otrzymał od Didiera Deschampsa cztery minuty w starciu z Węgrami, a Thuram ani raz nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Les Bleus w poniedziałek będą kontynuować swoją walkę o mistrzostwo Europy. W 1/8 finału zmierzą się w Bukareszcie ze Szwajcarią.

Francja
Szwajcaria
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28. czerwca 2021 20:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze