Wisła Kraków będzie miała dużego sponsora

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Grzegorz Wajda

Wisła Kraków od dawna zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi. Już wkrótce może jednak zyskać nowego sponsora głównego, co mogłoby pomóc jej wyjść na prostą. Jak informuje serwis watch-esa.pl nowym sponsorem Białej Gwiazdy zostanie Energa SA, której większościowym udziałowcem jest PKO Orlen.

Energa trafi na koszulki Wisły

Porozumienie w tej sprawie zostało już osiągnięte, a wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Niewykluczone, że nawiązanie współpracy zostanie ogłoszone tuż po zakończeniu obecnego sezonu.

Logotyp nowego sponsora trafi również na centralne miejsce na koszulkach piłkarzy Wisły Kraków – informuje watch-esa.pl. Zastąpi tam logo LVBet zakłady bukmacherskie. Dotychczasowa umowa z bukmacherem wygasa bowiem z końcem obecnego sezonu. Niewykluczone jednak, że obie strony nadal będą współpracować, ale już na innych warunkach.

Wisła Kraków zajmuje aktualnie 13. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i jest praktycznie pewna utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Drużynie Petera Hyballi do końca obecnego sezonu pozostały do rozegrania tylko dwa spotkania. W najbliższą sobotę zmierzy się u siebie z Lechem Poznań, natomiast 16 maja zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 8. maja 2021 19:56.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze