LVBET – recenzja

LV BET zakłady bukmacherskie to firma oferująca zakłady sportowe zarówno online jak i w punktach stacjonarnych. Bukmacher mający siedzibę w Katowicach działa w Polsce legalnie na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Sprawdź w poniższej recenzji aktualną ofertę LV BET i zobacz jaki jest bonus powitalny oraz oferta na zakłady sportowe. Czy LVBET to Twój nowy bukmacher?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

LVBET zakłady bukmacherskie

LV BET zakłady bukmacherskie z siedzibą w Katowicach istnieje w Polsce od września 2016 roku, dzięki licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów RP w maju 2016 roku. LVBET to legalny bukmacher. Można u niego śmiało obstawiać zakłady bukmacherskie i liczyć na bonusy powitalne dla nowych graczy.  

Faktem jest, że LV BET nieco rozruszał konkurencję na rynku zakładów bukmacherskich. W głównej mierze dzięki nowemu graczowi inne firmy zaczęły poważniej pracować nad swoją ofertą zakładów bukmacherskich online.

Wchodząc na stronę internetową LV BET z pewnością szybko przyznasz, że dużym plusem bardzo czytelny i starannie wyselekcjonowany układ dyscyplin sportowych. Poruszanie się po witrynie odbywa się intuicyjnie i nie sprawia żadnych kłopotów. Innymi słowy: bukmacher przyłożył się do roboty! LV BET oprócz oferty uwzględniającej spotkania piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, czy siatkarskie umożliwia typowanie także takich dyscyplin sportu jak skoki narciarskie, które w naszym kraju są bardzo popularne. Wśród propozycji bukmachera są też wydarzenia dotyczące e-sportu.

LVBET rejestracja

W LV BET rejestracja w zasadzie odbywa się standardowo. Tradycyjnie przy zakładaniu konta trzeba mieć przy sobie dane dostępne z dowodu osobistego, z którego podajemy między innymi swój numer PESEL.

Kod promocyjny LVBET znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracji

Nie licząc podstawowych informacji personalnych, gracz musi także udostępnić w formularzu rejestracyjnym numer konta bankowego, a także dwie fotografie (lub skany) dowodu osobistego (przód i tył). Warto zaznaczyć, że pliki muszą być w kolorze – nie mogą być czarno-białe.

Przeczytaj więcej o rejestracji w LV BET.

LVBET Zakłady Bukmacherskie – recenzja wideo

LVBET kod promocyjny

Bukmacher LV BET umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego na drugiej stronie formularza rejestracji. Nie ma potrzeby jego wpisywania jeśli rejestrujesz się za pośrednictwem linków dostępnych na naszej stronie – wtedy kod promocyjny GOAL zostanie wpisany automatycznie. Dzięki temu każdy nowy klient otrzyma dodatkowy darmowy zakład o wysokości 20 złotych.

Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym w LV BET.

Bonus powitalny LVBET 20223353 zł
Bonus klasyczny powitalny1500 zł
Bonus za drugi depozyt1500 zł
Zakład bez ryzyka333 zł
Darmowy zakład za rejestrację20 zł
Kod promocyjnyGOAL

LV BET bonus

Jednym z największych plusów LV BET jest bonus na start – między innymi dlatego, że nowy gracz może liczyć na prezent w postaci nawet 3000 złotych, co jest jedną z największych tego typu kwotą wśród polskich firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi.

Oprócz powyższego bonusu nowy gracz LV BET może także liczyć na zakład bez ryzyka 333 zł, kóry jest do dyspozycji po trzecim depozycie.

Inne promocje? Jest ich od zatrzęsienia i aż ciężko wybrać tych kilka przykładów, które pokażą, jak szeroka jest oferta LV BET. Mimo to: spróbujemy.

LVBET bonus powitalny

Na nowych graczy czeka w LVBET bonus powitalny i to nie byle jaki, bo sięgający nawet 3353 zł. Bonus powitalny jest podzielny na cztery części:

  1. klasyczny bonus powitalny 1500 złotych, który LVbet wprowadził 27 września 2021 roku
  2. bonus z mnożnikiem od drugiego depozytu 1500 zł
  3. zakład bez ryzyka 333 złote za dokonanie trzeciego depozytu
  4. dodatkowy darmowy zakład 20 zł jeśli rejestrujesz się w LVbet za pośrednictwem naszej strony
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym w LV BET.

LVBET Bonus do 1500 zł

We wrześniu LVbet zmienił warunki bonusu powitalnego wprowadzając bonus klasyczny 1500 zł przy pierwszej wpłacie. Jeśli pierwszy depozyt będzie wynosił minimum 10 zł i więcej, ale maksymalnie do 1500 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 100 procent. Tym samym, jeśli nowy gracz doładuje konto kwotą 1500 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 1500 zł bonusu.

Aby skorzystać z bonusu nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Aby odebrać LVBET Bonus wystarczy założyć konto gracza, dokonać depozytu. Pamiętać jednak należy o zaznaczeniu opcji “Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”. Bonus jest aktywny przez 30 dni od dokonania wpłaty.

Podobnie jak w przypadku, innych tego typu promocji u bukmacherów, bonus podlega obrotowi. Zgodnie z regulaminem opublikowanym na stronie LVbet “Środki bonusowe, podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.”

Bonus do 1500 zł w LV BETWarunki bonusu klasycznego
Obrotowi podlegaśrodki bonusowe
Wysokość obrotux4 w zakładach po kursie min. 1.75
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana do18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus z mnożnikiem – zasady promocji

Zasady bonusu z mnożnikiem 1500 zł przy drugim depozycie w LVBET nie są najprostsze. Dlatego poniżej przedstawiamy najważniejsze szczegóły, o których warto pamiętać.

  • Minimalny depozyt do otrzymania bonusu z mnożnikiem wynosi 50 złotych
  • Wykorzystanie bonusu możliwe jest tylko na zakładach z minimum trzema zdarzeniami, łącznym kursem minimum 2,50 oraz kursem na każde zdarzenie nie niższym niż 1,25.
  • Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem
  • Zakłady zakończone przez Cash-out ani zakłady na sporty wirtualne, Player Bets i gry karcianie nie wliczają się do obrotu bonusu.

Bonus od drugiego depozytu do 1500 zł

Po dokonaniu pierwszego depozytu, będziesz mógł też skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Tym razem jest to tzw. bonus z mnożnikiem. Jeśli druga wpłata będzie wynosiła 50 zł i więcej, również maksymalnie do 1500 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% z depozytu pomnożonego “razy 50”. Tym samym, jeżeli użytkownik doładuje konto kwotą 1500 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 30 zł, którą to kwotę będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x50.

Bonus z mnożnikiem również jest ważny przez 30 dni, a aby z niego skorzystać trzeba skorzystać z opcji “Użyj bonusu Wygrane x50” na kuponie.

Bonus do 1500 zł w LV BETWarunki bonusu z mnożnikiem
Obrotowi podlegakwota depozytu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 2.0;
jeżeli to zakład kombi,
przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs wynoszący min. 1.50
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana do18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus bez ryzyka 333 zł

To jednak nie wszystko! Bukmacher oferuje również bonus od trzeciego depozytu, tym razem w formie “zakładu bez ryzyka”. Jego maksymalna kwota to 333 złote. Jak go odebrać? Przy dokonywaniu trzeciej wpłaty należy zaznaczyć odpowiednią opcję “zakład bez ryzyka 333 złotych”.

Bukmacher powiększy twój trzeci depozyt o 1% jego wartości. Tym samym wpłacając 330 złotych, otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka za 333 złote. Oczywiście jest to maksymalna kwota. Zakład bez ryzyka można odebrać już dzięki wpłacie 25 złotych.

LV BET w przypadku tego bonusu stawia warunek, że minimalny kurs postawionego zakładu (kwalifikuje się pierwszy postawiony zakład) musi wynosić 1.75. W tym przypadku obowiązuje tylko jednokrotny obrót.

Zakład bez ryzyka do 333 złWarunki obrotu
Obrotowi podlegazwrot w przypadku przegranego zakładu
Wysokość obrotux1 w zakładach po kursie min. 1.75 (pojedynczy lub kombi)
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana dozarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus freebet 20 zł

Jest jeszcze jeden, specjalny i niedostępny z poziomu strony LV BET bonus powitalny. To specjalna oferta, która wyświetla się i aktywuje wyłącznie tym osobom, które klikną w partnerski link wydany przez bukmachera. Wejdź na lvbet.pl klikając w nasz link i odbierz bonus bez depozytu!

Jak on działa? Tutaj także sprawa jest nieco skomplikowana. Po dokonaniu w LV BET rejestracji, należy włączyć powiadomienia drogą e-mail od bukmachera, aby oferty promocyjne mogły trafić do gracza. Ponadto należy wysłać e-mail na: [email protected], wpisując w tytule „Bonus Bez Depozytu”. To są trzy niezbędne czynności, aby była możliwość przyznania bonusu bez depozytu. Czas jego realizacji wynosi 30 dni od daty rejestracji konta. Potem nadchodzi pora dokonania darmowego zakładu: otrzymaną złotówkę (tak, to nie literówka) należy postawić w zakładzie spełniającym warunki postawione przez bukmachera, a następnie powiększyć kurs zakładu x20, co zadziała tak samo, jak postawienie 20 zł. W ten sposób możemy odebrać darmowy zakład u tego bukmachera.

LVbet
85/100
  • Wysoki bonus powitalny
  • Freebet 20 zł dla naszych Czytelników
Ciekawy bukmacher z wysokim bonusem
Bukmacher LVBET to sponsor Śląska Wrocław. Oferuje wysoki bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Także i w tej promocji obowiązuje regulamin, z którym koniecznie należy się zapoznać przed przystąpieniem do gry.

Przeczytaj więcej o freebecie w LV BET.

Inne bonusy w LV BET

Powiedzieliśmy już, że w LV BET bonusy stanowią sporą część oferty, więc przyjrzyjmy się im bliżej.

Jedną z dodatkowych promocji w LV BET jest poniedziałkowa akcja polegająca na tym, że w zakładach kombi gracz musi zawrzeć kupon składający się z minimum pięciu zdarzeń. Gdy z minimum pięciu wybranych zdarzeń tylko jedno nie będzie poprawnie wytypowane, bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 zł.

Innym przykładem na ekstra bonus w LV BET jest Multikozak, czyli gratka dla miłośników kuponów ako. Nagradzane są już 4 kombinacje! Do wygranej ze specjalnie poskładanego kuponu (szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie bukmachera) można otrzymać od 7,5% do nawet 25% bonusu liczonego od wartości wygranej z zakładu!

Dodatkowo, bukmacher co roku przygotowuje specjalne promocje dla kibiców klubów, których jest sponsorem, a także hucznie celebruje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Fani NHL, NBA i innych lig sportowych na pewno ucieszą się na wieść, że w LV BET znajdą się bonusy także dla nich!

LVBET kod promocyjny

Od jakiegoś czasu legalny bukmacher LVBET zmienił zasady przyznawania bonusów. Obecnie przy rejestracji nie jest potrzebny żaden kod kod promocyjny LVBET. Wszystkie bonusy powitalne dostępne są dla graczy bez wpisywania kodu. Ewentualnie może być przydatny LVBET kod promocyjny na stronie depozytu. O tym jednak na bieżąco bukmacher informuje online już po rejestracji konta gracza. Główny sponsor Śląska Wrocław oferuje obecnie bonus powitalny do 3333 zł. Szczegóły bonusu od pierwszego depozytu opisaliśmy powyżej. Nie wiesz jak założyć konto? Tą informację też znajdziesz w naszej recenzji LV BET. 

lvbet Śląsk Wrocław

LVBET sponsorem głównym Śląska Wrocław

Zakłady bukmacherskie LVBET w maju 2021 roku ogłosiły też kolejną dużą umowę sponsorską. Tym razem związał się z drużyną Śląska Wrocław jako sponsor główny. Umowa sponsorska została podpisana na 3 sezony. Na jej mocy logo LV BET pojawi się na strojach piłkarzy, stadionie i wszelkich materiałach klubowych.

Zakłady w LVBET

Zakres zakładów w LV BET jest bardzo imponujący i raczej nikt nie powinien narzekać na nudę. W ofercie jest wszystko, czego kibic piłki nożnej albo tenisa mógłby sobie zażyczyć, a pewnie i jeszcze więcej. Licznie są tutaj też reprezentowane zakłady na koszykówkę, hokeja na lodzie, sporty walki, czy e-sporty, które bukmacher postanowił rozdzielić na osobne kategorie: po jednej dla każdej z gier.

lvbet oferta
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

W LV BET zakłady bukmacherskie to także wydarzenia społeczne, polityczne i kulturowe. Nie trzeba więc być fanem sportu, aby grać u tego bukmachera. Chociaż zdecydowana większośc bukmacherów w Polsce także udostępnia tego typu oferty, to LV BET ma ich zazwyczaj najwięcej i nie boi się eksperymentować.

Zakłady live w LV BET

Podobnie, jak inne konkurencyjne firmy oferujące zakłady bukmacherskie w wersji online, tak i LV BET też może się pochwalić zakładami na żywo. Umówmy się jednak, że w dzisiejszych czasach, nie jest to nadzwyczajne osiągniecie. W każdym razie LV BET postarał się o to, aby wyróżnić się w tym segmencie, oferując naprawdę wysokie kursy. Oferta LVBET na piłkę nożną, tenis czy inne sporty jest na wysokim poziomie.

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo.

LV BET virtual sports

sporty wirtualne lvbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zatrzymajmy się jeszcze przy sportach wirtualnych zanim przejdziemy z recenzją dalej. Sporty wirtualne LV BET to ciekawa formuła, podana nieco inaczej, niż u pozostałych bukmacherów w Polsce. Oczywiście zasady obstawiania pozostają takie same: odpowiednie statystyki i ustawienia zmiennych odpowiadają za to, jak potoczy się wyścig lub mecz, zaś gracz ma za zadanie prawidłowe wytypowanie wyniku. W LV BET virtual sports korzystają jednakże z innego oprogramowania, niż reszta, co było odważnym, ale i udanym posunięciem. Sporty wirtualne u tego bukmachera to bardzo ciekawy produkt.

LV BET aplikacja mobilna

W LV BET aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Niestety, Google Play nie zezwala na umieszczanie na nim aplikacji bukmacherskich, dlatego gracze ze sprzętem z Androidem muszą pogrzebać najpierw w ustawieniach smartfona/ tabletu (włączyć zezwolenie na instalowanie z “nieznanych źródeł”). Osoby z telefonami z oprogramowaniem iOS, czy Windows muszą niestety zadowolić się zwykłą wersją mobilną, chociaż ta wcale nie jest gorsza od appki.

Mobilny LV BET jest wygodny w obsłudze, posiada wszystkie funkcje i oferty dostępne na stronie internetowej, a także pozwala na szybkie i intuicyjne przemieszczanie się między usługami. Można więc obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i live.

Przeczytaj więcej o aplikacji LV BET.

Punkty LV BET – lokale w całej Polsce

Sieć punktów stacjonarnych LV BET rozrosła się w imponującym tempie. W ciągu zaledwie 2 lat działalności bukmacher otworzył na terenie całej Polski ponad 30 punktów, a nie wygląda na to, by miał na tym poprzestać. Dzięki temu łatwo możesz obstawiać w punktach naziemnych tego polskiego bukmachera. Czy czeka na Ciebie w nich pakiet powialny, taki jak darmowy bonus? Raczej nie. Takie rzeczy dostępne są natomiast na stronie LVBET w Internecie. 

Jak łatwo się domyślić, bukmacher posiada licencję na prowadzenie tego typu działalności. Jeśli zobaczysz więc w swoim mieście (albo będąc przejazdem w innym) punkt LV BET, możesz do niego zajrzeć i postawić legalnie zakład.

LV BET – oferta na dziś

Każdy gracz, który chce sprawdzić, jak prezentuje się oferta LV BET na dziś, powinien po prostu przejść na stronę bukmachera i przejrzeć stronę główną. Nie wymaga to żadnej rejestracji i jest dostępne od ręki. Jeśli zaś interesują Cię wydarzenia z konkretnej dyscypliny, możesz wyświetlić ofertę na dziś klikając w wybrane wydarzenie. Najłatwiej jednak będzie przejść do zakładki “Zakłady bukmacherskie” i tam kliknąć w kratkę “24H”.

LV BET – oferta na jutro

Nie ma żadnych przeszkód, by sprawdzić, jak została przygotowana w LV BET oferta na jutro. Pomoże w tym wspomniana opcja filtrowania wydarzeń i zakładów na najbliższe 24 godziny, ale także skorzystanie z kalendarza dostępnego w zakładce zakładów live.

LV BET – oferta na tydzień

W ten sam wspomniany sposób – wykorzystując kalendarz – można sprawdzić, jak prezentuje się w LV BET oferta na tydzień, z wygodnym podziałem na kolejne dni. Chcesz zobaczyć, co będzie warto obstawiać na żywo w najbliższy poniedziałek? A może masz ochotę sprawdzić kursy na środę? Żaden problem!

Wpłaty i wypłaty w LV BET

lvbet płatności

Gracz konto zasila przez przelewy internetowe, mogąc korzystać z usług: Przelewy24, Dotpay, czy Tpay. Ciekawą alternatywą jest także portfel elektroniczny Skrill, którego popularność w Polsce rośnie, ale także Paymentcon, czyli portfel elektroniczny, który zapewnia bezpieczne wpłaty środków na konto. Użytkownicy Blika ucieszą się na pewno na wieść, że mogą tu skorzystać także z jego usług. Bez względu jednak na obraną metodę, po dokonaniu depozytu, pieniądze bardzo szybko pojawiają się na koncie.

Wypłaty odbywają się za pomocą przelewów bankowych, ale można też skorzystać ze Skrilla, ale pod warunkiem, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 40 zł.

Przeczytaj więcej o wypłatach w LV BET.

LV BET kontakt

LV BET jest otwarty na wszelkie pytania swoich graczy, będąc do ich dyspozycji za pośrednictwem specjalnego czatu, który jest dostępny w godzinach od 8:00 do 23:00 lub przez wiadomości e-mail kierowane na adres: [email protected] Ponadto z firmą można kontaktować się za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku lub po prostu załatwić sprawę w punkcie stacjonarnym.

LV BET opinie

O LV BET opinie może i krążą wszędzie jak najbardziej pozytywne, szczególnie że na głowę spadły mu słowa krytyki, gdy w pewnym momencie zrezygnowano z wersji strony, do której gracze się przyzwyczaili. Nowy serwis nie jest za to wcale zły! Przede wszystkim uwagę wszystkich użytkowników przyciąga to, że kursy proponowane na stronie LV BET są bardzo interesujące, wręcz wysokie, a atrakcyjna ilość bonusów, które oddawane są w ręce graczy skutecznie przyćmiewa wszelkie niedociągnięcia.

W LVBET możesz obstawiać w punktach naziemnych oraz w Internecie. Na stronie LVBET czeka na Ciebie bonus na start. Nie jest potrzebny żaden kod promocji LVBET aby odebrać ten bonus od depozytu. Otwierając konto zyskujesz prawo otrzymania bonusu. LVBET Zakłady Bukmacherskie to godny zaufania polski bukmacher. Działa na licencji Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady sportowe, wirtualne sporty oraz ciekawy pakiet powitalny.

L V BET – LV BET czy LVBET?

Nazwa LVBET oczywiście kojarzy się z legendarnym miastem w USA. Pytanie jednak jak w przypadku tego bukmachera należy pisać jego nazwę? Czy oddzielamy wszystkie litery i piszemy LV BET? A może łączymy nazwę na LVBET? To właśnie jest ta proprawna wersja używana przez bukmachera – LVBET zakłady bukmacherskie.

LVBET zakłady bukmacherskie – Podsumowanie

LVBET to jeden ze znanych legalnych bukmacherów. Oczywiście posiada zezwolenie Ministerswa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych. Firma zyskała sobie rozgłos między innymi sponsoringiem Wisły Kraków. Bukmacher oferuje bardzo ciekawy bonus na start. LVBET bonus to tak naprawdę pakiet promocji. Bonus bez depozytu, bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Wszystko to w sumie pakiet wart 3333 złotych. Jakby tego było mało rejestrując się ze strony Goal.pl gracze dostają dodatkowe 20 PLN. Kod promocji u tego bukmachera nie jest potrzebny.

Legalni bukmacherzy

LV BET to jeden z legalnych bukmacherów. Oczywiście na polskim rynku funkcjonuje więcej takich firm. Mamy na przykład STS, Fortunę czy Superbet. Te firmy również posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. Podobnie jak w LV BET bonus dostępny jest także u tych firm. Bonus na start u legalnych bukmacherów to albo darmowy zakład albo bonus od wpłaty. Większość tych bukmacherów udostępnia kod promocji, który gwarantuje ciekawe bonusy powitalne. Oferta zakładów sportowych wszystkich polskich bukmacherów jest zbliżona. Większość z nich oferuje też takie funkcje jak sporty wirtualne czy też Cash Out na zakładach bukmacherskich.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy LVBET jest bezpieczny?

Zakłady bukmacherskie LV BET to bukmacher z licencją Ministra Finansów. Jest równie bezpieczny jak inni legalni bukmacherzy na polskim rynku. LV BET oferuje zakłady bukmacherskie online oraz w punktach naziemnych. 

Ile trwa wypłata? 

Bukmacher LV BET wprowadził w swojej ofercie metod płatności system “Rapid Pay”. Dzięki niemu wypłata idzie dużo szybciej niż standardowy przelew bankowy. Środki z konta gracza możesz wypłacić dosłownie w kilka minut. 

Jak wypłacić pieniądze LVBET? 

Jak wspomnieliśmy wyżej bukmacher oferuje wypłaty poprzez system “Rapid Pay”. Wypłata to szybki przelew bankowy zgodny z ustawą hazardową. 

Czy LVBET jest legalny? 

Zakłady bukmacherskie LVBET są legalne. Firma działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Dzięki temu możesz obstawiać zakłady sportowe w LVBET bez obaw. 

Jak usunąć konto LVBET?

Aby usunąć konto u bukmachera konieczny będzie kontakt z działem obsługi klienta. Poprzez stronę lvbet możesz skontaktować się z pracownikami firmy. Tam zlecisz też zamknięcie konta gracza. 

Jak odebrać bonus? 

Bonus LVBET otrzymasz po otwarciu konta gracza. Niezbędne jest też wpłacenie środków. Pamiętaj, że jak u każdego bukmachera bonus musi spełnić warunki obrotu zanim będzie możliwa jego wypłata. 

LVBET czy Fortuna? 

Co kto lubi. Obie firmy bukmacherskie są w Polsce legalne. Obie oferują bonus powitalny. Obie oferują zakłady bukmacherskie online oraz w punktach stacjonarnych. Wybór zależy od preferencji gracza. 

Zobacz także:

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
92/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
88/100