Tak Puszcza walczy o Ekstraklasę. Świetna akcja Zapolnika i Hajdy [WIDEO]

Mecz Cracovia - Puszcza Niepołomice otwierał niedzielną odsłonę zmagań 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Beniaminek wyszedł na prowadzenie w 19. minucie za sprawą trafienia Wojciecha Hajdy.

Cracovia - Puszcza Niepołomice
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy. Canal+ Sport Na zdjęciu: Cracovia - Puszcza Niepołomice

Ekstraklasa. Ogromy wysiłek Zapolnika, Puszcza z golem w Krakowie!

Spotkanie CracoviaPuszcza Niepołomice zapowiadano jako mecz o sześć punktów. Zwłaszcza dla gości, którzy przed pierwszym gwizdkiem zajmowali miejsce w strefie spadkowej. Ewentualna wygrana pozwoliłaby im wydostać się na powierzchnię i wyprzedzić Pasy. To oznaczało, że obie ekipy nie zamierzają pozostawić wyniku przypadkowi.

W 19. minucie goście wyszli na prowadzenie. Kamil Zapolnik wygrał starcie fizyczne z Eneo Bitrim, który w tej sytuacji popełnił ogromny błąd. Napastnik dograł przed bramkę do Wojciecha Hajdy, a ten z bliskiej odległości pokonał Sebastiana Madejskiego. Stojący na linii Virgil Ghita nie był w stanie wybić piłki.

W tabeli live Puszcza zajmuje 13. miejsce. To oznacza, że jeżeli podopieczni Tomasza Tułacza utrzymają korzystny wynik, to opuszczą strefę spadkową i będą faktycznie liczyć się w walce u otrzymanie. Natomiast Cracovia spadnie na 14. lokatę. Rozpocznie się nerwowe spoglądanie za siebie.

Puszcza utrzyma się w Ekstraklasie?

Tak 100%
Nie 0%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze