Raków Częstochowa ogłosił decyzję w sprawie bramkarza

Raków Częstochowa podobnie, jak inne kluby, koncentruje się na budowaniu kadry na nowy sezon. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował o przedłużeniu umowy z Dusanem Kuciakiem.

Dusan Kuciak
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dusan Kuciak

Dusan Kuciak na dłużej w Rakowie Częstochowa

Raków Częstochowa w kwietniu tego roku pozyskał na zasadzie transferu medycznego Dusana Kuciaka. Po tym, jak okazało się, że Vladan Kovacević żegna się z klubem, to zaczęły się spekulacje na temat przyszłości byłego golkipera Lechii Gdańsk. Biuro prasowe Medalików opublikowało specjalny komunikat na temat zawodnika.

“Słowacki bramkarz, Dusan Kuciak podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku” – brzmi wiadomość opublikowana na oficjalnej stronie internetowej ekipy z Częstochowy.

Słowak pozwolił sobie na kilka słów komentarza dla klubowych mediów po podpisaniu nowego kontraktu z Rakowem. – Nie mogę doczekać się współpracy z trenerem Markiem Papszunem. W zeszłym sezonie nie udało nam się osiągnąć celu, dlatego tym bardziej zależy mi, żebyśmy w tym sezonie razem osiągnęli sukces. Mam swoje cele, ale nie chcę o nich mówić głośno. Chcę wykorzystać moje doświadczenie dla dobra Rakowa i pomagać drużynie w rozwoju, bo dla mnie drużyna zawsze jest najważniejsza – mówił Kuciak cytowany przez Rakow.com.

39-letni bramkarz to 14-krotny reprezentant Słowacji. W ostatniej kampanii wystąpił w jednym meczu, w którym Czerwono-niebiescy przegrali u siebie z Górnikiem Zabrze (0:1).

Czytaj więcej: Jarosław Królewski: W najgorszej wersji 13 mln dla klubu

Komentarze