Precyzyjne trafienie Koczergina. Raków otwiera wynik w hicie Ekstraklasy [WIDEO]

Władysław Koczergin precyzyjnym uderzeniem wyprowadził Raków na prowadzenie w rywalizacji z Legią Warszawa. Do trzydziestej minuty Wojskowi przegrywają u siebie 0-1.

Legia - Raków
  • Raków otworzył wynik hitowego spotkania w Warszawie
  • Autorem trafienia dla mistrzów Polski został Władysław Koczergin
  • Pomocnik popisał się precyzyjnym strzałem zza pola karnego

Medaliki na prowadzeniu

Hitem 11. kolejki Ekstraklasy było niedzielne starcie w Warszawie, gdzie Legia podejmowała Raków Częstochowa. Od pierwszej minuty obie drużyny rzuciły się do ataków, tworząc sobie kilka dogodnych okazji. W ekipie Wojskowych raził przede wszystkim brak skuteczności Marka Guala, który mógł przynajmniej raz trafić do siatki.

W 26. minucie los uśmiechnął się do mistrzów Polski. John Yeboah zakończył indywidualną akcję na skrzydle podaniem do Władysława Koczergina. Ten nie zdecydował się na przyjęcie, lecz uderzył z pierwszej piłki. Jego strzał okazał się bardzo niewygodny dla bezradnego Kacpra Tobiasza. Po odbiciu od słupka piłka zatrzepotała w siatce, dając prowadzenie Rakowowi.