ŁKS Łódź niebawem przedstawi nowego dyrektora sportowego! Duże zaskoczenie

ŁKS Łódź znajduje się w trakcie gorącego okresu. W klubie przechodzą poważne zmiany na kluczowych stanowiskach. Poza zmianą trenera dojdzie również do roszady na szczeblu dyrektorskim. Jak poinformował portal Meczyki.pl, w najbliższym czasie do ŁKS-u trafi Robert Graf, który zostanie wiceprezesem ds. sportu.

Robert Graf
Obserwuj nas w
Imago / Natanael Brewczyński Na zdjęciu: Robert Graf
  • Robert Graf zostanie nowym wiceprezesem ds. sportu w ŁKS-ie Łódź
  • Wcześniej Graf pracował jako dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa
  • ŁKS Łódź planuje konferencję prasową 1 marca, na której ogłosi zmiany w klubie

Robert Graf od 1 marca nowym dyrektorem sportowym ŁKS-u Łódź

ŁKS Łódź musiałby dokonać prawdziwego cudu, aby w przyszłym sezonie ponownie grać w Ekstraklasie. Widmo spadku zagląda głęboko w oczy łódzkiemu klubowi, a misję utrzymania na najwyższym szczeblu powierzono niedawno Marcinowi Matysiakowi.

POLECAMY TAKŻE

Zmiana pierwszego trenera w ŁKS-ie to niejedyna roszada w zespole na ważnym stanowisku. Przesądzone ma być zwolnienie aktualnego dyrektora sportowego Janusza Dziedzica. Portal Meczyki.pl poinformował, że Rycerze Wiosny doszli do porozumienia z jego następcą. Nowym wiceprezesem ds. sportu w łódzkim zespole zostanie Robert Graf. ŁKS ma zorganizować konferencję prasową 1 marca, na której przedstawi nową strategię klubu oraz przedstawi nowego dyrektora.

Graf w przeszłości pracował jako dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa. Z Medalikami związany był od października 2021 roku, a do sensacyjnego rozstania doszło po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Komentarze