Sold out! Legia sprzedała komplet karnetów

Legia Warszawa w środę pochwaliła się kompletem sprzedanych karnetów na sezon 2024/25. Kibice wykupili aż 10 tysięcy subskrypcji na oglądanie meczów z wysokości trybun. To ogromny sukces stołecznego klubu.

Kibice Legii Warszawa
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kibice Legii Warszawa

Legia wyprzedała 10 tysięcy karnetów

25 czerwca rozpoczęła się w Legii Warszawa sprzedaż karnetów na sezon 2024/25. „Wojskowi” postanowili przygotować niespodziankę kibicom, nie podnosząc cen. Zatem subskrypcje na oglądanie meczów stołecznego klubu z wysokości trybun pozostały na takim samym finansowym poziomie, jak w minionej kampanii. Legia Warszawa natomiast w środę, 10 lipca, ogłosiła wielki sukces. Otóż „Wojskowym” udało się sprzedać wszystkie karnety na zbliżający się sezon. Fani stołecznego zespołu zakupili ich aż 10 tysięcy.

POLECAMY TAKŻE

Doceniamy naszych najwierniejszych kibiców i zdajemy sobie sprawę z wartości każdej wydanej złotówki. Pomimo rosnących kosztów organizacji meczów, wzrostu cen energii i gazu oraz wyższych kosztów pracy, klub postanowił nie podnosić cen karnetów i subskrypcji w nadchodzącym sezonie 2024/25. Cena karnetów i subskrypcji pozostanie na niezmienionym poziomie, takim samym jak w sezonie 2023/2024. To forma naszego podziękowania dla fanów za niezachwiane wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie – czytamy w oficjalnym komunikacie Legii Warszawa opublikowanym w serwisie „Legia.net”.

Z informacji przekazanych przesz naszego dziennikarza  – Przemysława Langiera – dowiedzieliśmy się, że warszawski klub zajmuje obecnie drugą lokatę pod względem sprzedanych karnetów. Na pierwszym miejscu oczywiście znajduje się Widzew Łódź, którego kibice zakupili aż 15 tysięcy rocznych wejściówek.

Sprawdź także: Ile karnetów sprzedały polskie kluby? Widzew liderem, Legia prawie z limitem

Komentarze