Koncert bramek w Białymstoku. Jagiellonia rozbiła Stal [WIDEO]

Jagiellonia Białystok pokonała Stal Mielec 4:0 w meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze nie dali przyjezdnym żadnych szans.

Jagiellonia Białystok
  • Jagiellonia Białystok pokonała Stal Mielec 4:0
  • Był to mecz 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy
  • Drużyna Adriana Siemieńca zanotowała kolejny świetny mecz

Jagiellonia Białystok 4:0 Stal Mielec. Koncert bramek [WIDEO]

Już po pierwszej połowie Jagiellonia Białystok mogła być pewna pozytywnego wyniku. Gospodarze grali świetnie, nie pozwalając Stali Mielec na zbyt wiele. Pierwszą bramkę zdobył w 19. minucie Kristoffer Hansen, który popisał się imponującym uderzeniem z dystansu.

Kilka chwil później sędzia wskazał na jedenasty metr. Do ustawionej piłki podszedł nie kto inny jak Bartłomiej Wdowik. Zawodnik Jagiellonii zmylił golkipera i umieścił futbolówkę w bramce.

Po raz kolejny gospodarze trafili do siatki w 79. minucie. Tym razem dgola zdobył Jesus Imaz, który świetnie się obrócił w polu karnym i sprytnym strzałem znalazł drogę do bramki.

Wynik spotkania w 84. minucie ustalił Bartłomiej Wdowik. 23-latek popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego.