Josue podjął decyzję! Przyszłość kapitana Legii przesądzona

Josue opublikował krótki film za pośrednictwem Instagrama, w którym poinformował, że nie przedłuży kontraktu Legią Warszawa. Portugalczyk pożegnał się z kibicami.

Josue
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Josue

Josue odchodzi z Legii Warszawa. Portugalczyk opublikował film

Josue potwierdził medialne spekulacje i w krótkim wideo na swoim Instagramie ogłosił, że po sezonie 2023/2024 opuści Legię Warszawa. Portugalczyk postanowił podziękować kibicom i przyznał, że gra w barwach stołecznego klubu była dla niego wielkim zaszczytem.

– Kibice Legii Warszawa, jak wiecie, nie podpiszę nowego kontraktu. Publikuję to wideo, żeby podziękować wszystkim kibicom, którzy mnie wspierali w tych trzech sezonach. Zawsze mnie wspieraliście, zarówno w trudnych, jak i najlepszych momentach. Gra w tym klubie, na tym stadionie, przed kibicami, była dla mnie niesamowicie dużym honorem – powiedział Josue w opublikowanym nagraniu.

Josue trafił do Legii Warszawa w 2021 roku z Hapoelu Beer Sheva. W ciągu trzech lat Portugalczyk stał się wiodącą postacią pierwszej drużyny, co poskutkowało założeniem opaski kapitańskiej w sezonie 2023/2024.

Łącznie pomocnik rozegrał dla stołecznego klubu 128 meczów, zdobywając w nich 29 bramek i notując aż 32 asysty. Polskim kibicom dał się poznać jako charakterny zawodnik, który niekiedy przekraczał granicę, irytując swoimi boiskowymi zachowaniami. Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie kolejny klub Josue.

Czytaj dalej: Sensacyjny transfer w Ekstraklasie?! Gracz Rakowa kuszony

Komentarze