Janża rozstanie się z Górnikiem? “Tak się to toczy”

Górnik Zabrze wypłacił zawodnikom część zaległości. W rozmowie z Dziennikiem Zachodnim wypowiedział się w sprawie Erik Janża. Kapitan 14-krotnego mistrza Polski wypowiedział się również na temat swojej przyszłości w klubie.

Erik Janża
Obserwuj nas w
fot. Imago / Konrad Świerad Na zdjęciu: Erik Janża
  • Wciąż niejasna jest przyszłość Erika Janży w Górniku Zabrze
  • Zawodnik zabrał głos w sprawie negocjacji z działaczami klubu w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim
  • 30-latek wypowiedział się również na temat regulowanych zaległości finansowych przez 14-krotnego mistrza Polski
  • Słoweniec ma kontrakt z klubem do końca czerwca 2024 roku

Erik Janża o spłacie zaległy pensji i o swojej przyszłości

Górnik Zabrze w ramach 22. kolejki PKO Ekstraklasy przegrał z Widzewem Łódź (1:3). Przed tym spotkaniem media obiegła wiadomość o strajku, który zarządzili zawodnicy Trójkolorowych. Było to następstwem zaległości finansowych ze strony klubu względem graczy. Erik Janża ujawnił, że część zaległości została wypłacona.

POLECAMY TAKŻE

– Dostaliśmy część pieniędzy i obietnicę, że reszta trafi do nas w piątek albo w poniedziałek. Nie jest więc na 100 procent w porządku, ale idzie w dobrym kierunku. Chcemy teraz koncentrować się tylko na tym, co robimy najlepiej, czyli grze w piłkę – powiedział pomocnik Górnika w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Z końcem czerwca wygasa kontrakt Janży z zabrzańską ekipą. Piłkarz nie ukrywa, że rozmowy w sprawie kontraktu trwają. – To jest tak, że klub coś proponuje, ja się naradzam z menedżerem, odpowiadamy, klub ma czas na swoją odpowiedź i tak się to toczy. Teraz sprawa jest po naszej stronie – przekazał zawodnik 14-krotnego mistrza Polski.

Komentarze

Na temat “Janża rozstanie się z Górnikiem? “Tak się to toczy”