Fuksiarz bukmacher

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to w pełni legalny operator, działający na polskim rynku. Nowatorski system cashback, niewymagający obrotu i freebet za aplikację mobilną to tylko niektóre atuty tego bukmachera. Zapraszamy do naszej recenzji i opinii o Fuksiarzu.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz w Polsce

Fuksiarz to bukmacher obecny na polskim rynku zakładów sportowych od 2020 roku. Bukmacher ten umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na swojej stronie internetowej. Bukmacher zdecydował się jedynie na wzięcie licencji Ministerstwa Finansów na zakłady online. Dlatego też nie znajdziemy w Polsce punktów stacjonarnych tej marki.

Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów wydaną 9 grudnia 2020 roku o numerze PS4.6831.1.2020. Markę na pewno wyróżnia ciekawy bonus dla nowych graczy. Jest to zakład bez ryzyka 100% do 50 zł, cashback bez limitu do 200 zł na hiszpańską La Ligę oraz freebet 10 zł za rejestrację w aplikacji mobilnej. Wysokie kursy bukmacherskie, sporty wirtualne oraz gry karciane to kolejne atuty tego bukmachera.

Fuksiarz bonus powitalny 100% do 50 zł
Promocja powitalna Fuksiarz
  • Fuksiarz opinie o bukmacherze

    Opinie o Fuksiarzu mogą być pozytywne. Bukmacher ten po wejściu na rynek zaskoczył pozytywnie kilkoma nowinkami, które można było traktować…

  • Fuksiarz bonus powitalny kwiecień 2024

    Bonus w zakładach bukmacherskich Fuksiarz to nie tylko jedna gratyfikacja, bo kiedy wejdziemy w zakładkę “promocje” u tego bukmachera, to…

  • Fuksiarz kod promocyjny na kwiecień 2024

    Fuksiarz kod promocyjny to w bonusach. Sprawdź promocję dla nowych graczy: zwrot 100% do 50 zł bez obrotu, 200 zł…

Co znajdziesz w ofercie Fuksiarza?

Przede wszystkim oferta Fuksiarza zawiera złożony pakiet powitalny dla nowych użytkowników, co zdecydowanie działa na korzyść bukmachera. W przeszłości był to tylko jeden bonus, ale bukmacher zdecydował się na urozmaicenie swojej oferty dla graczy. Aktualnie mogą oni liczyć na zakład bez ryzyka 100% do 50 zł bez wymagań obrotowych, co oznacza, że po otrzymaniu zwrotu za przegrany kupon, można od razu wypłacić środki na swoje konto bankowe. To zdecydowanie rodzaj bonusu, obok którego nie można przejść obojętnie.

Jeżeli założysz nowe konto poprzez aplikację Fuksiarza, bukmacher przyzna Ci dodatkowe 10 zł w formie freebetu. To ciekawy dodatek i jednocześnie zachęta do pobrania nowoczesnej apki bukmacherskiej, w której czekają regularne promocje. Jedną z nich jest cashback bez limitu do 200 zł, który gwarantuje zwrot za każdy przegrany kupon, zawierający zdarzenia z La Ligi. Oficjalnie liga hiszpańska ma podpisaną umowę z Fuksiarzem, co bukmacher wykorzystuje przy kolejnych ofertach związanych z tymi rozgrywkami.

Do tego dochodzą oferty czasowe, związane z aktualnymi wydarzeniami np. w świecie sportu. Przykładowo gracze mogą zgarnąć dodatkowy freebet na Ligę Mistrzów, gdy akurat rozgrywane są hitowe mecze. W ofercie Fuksiarza znajdziesz też boosty kursów, czyli podwyższone propozycje kursowe na najciekawsze wydarzenia, a bukmacher zadbał oprócz tego o możliwość obstawiania sportów wirtualnych (gdzie także dostępny jest specjalny cashback) i gier karcianych. Bez wątpienia w Fuksiarzu nie można się nudzić.

Najważniejsze informacje o zakładach bukmacherskich Fuksiarz

Strona internetowafuksiarz.pl
Nazwa bukmacheraFuksiarz zakłady bukmacherskie
WłaścicielBukmacherska sp. z o.o.
Siedziba głównaal. Jana Pawła II 80, lok. 14,00-175 Warszawa
Bonus powitalnyZakład bez ryzyka 100% do 50 złFreebet 10 złCashback bez limitu 200 zł
KRS0000806643
NIP527-290-77-80
Data uzyskania licencji Ministerstwa Finansów9 grudnia 2020 r.
Nr licencji bukmacheraPS4.6831.1.2020

Od końcówki 2020 roku Fuksiarz ma pozwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych na polskim rynku. Swoją oficjalną ofertę przedstawił w marcu 2021 roku i wtedy też rozpoczął oficjalnie swoją działalność w branży bukmacherskiej. Od początku Fuksiarz związany był z osobą Krzysztofa Stanowskiego, który do dziś pozostaje aktywnym ambasadorem marki i regularnie reklamuje ją przy okazji swoich działań. Swoją wyjątkowość Fuksiarz zawdzięcza oryginalnej ofercie i stałym aktualizacjom, które mają na celu rozwój bukmachera i ulepszenie oferty zakładów.

Czy Fuksiarz jest legalny w Polsce?

Fuksiarz to legalny bukmacher. Działa w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Właścicielem marki jest Bukmacherska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma zarejestrowana jest w Warszawie przy ulicy Wąchockiej 1F. Kapitał zakładowy spółki to ponad 2 miliony zł. W zarządzie spółki zasiadają Marcin Szpalerski (prezes zarządu), Radosław Baran i Pontus Lindvall (członkowie zarządu).

Bezpieczeństwo zakładów bukmacherskich Fuksiarz

Przez cały okres obowiązywania licencji Ministerstwa Finansów (6 lat od daty jej przyznania – 09.12.2020) Fuksiarz ma za zadanie zapewnić swoim graczom bezpieczne warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. To oznacza, że typerzy nie muszą się martwić o swoje środki pieniężne lub dane osobowe, gdyż bukmacher jest zobligowany do ich zabezpieczenia według prawa.

Fuksiarz – aktualności

Bukmacher Fuksiarz zawsze stara się dopasować swoją aktualną ofertę do bieżących wydarzeń. Najczęściej są to zdarzenia sportowe (mecze Ligi Mistrzów, turnieje mistrzostw Europy, mundiale itp.), ale niekiedy oferta skupia się na zakładach dotyczących polityki lub showbiznesu, więc w Fuksiarzu idą z duchem czasu. Nie ma wątpliwości, że nowoczesna aplikacja i urozmaicone oferty pozwalają temu bukmacherowi wysoko figurować w rankingu najlepszych operatorów w Polsce.

Tylko u nas