Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – recenzja

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to nowy, legalny operator na polskim rynku. Early pay-out, czyli wcześniejsze rozliczenie kuponów oraz nowatorski system cashback to tylko niektóre atuty tego bukmachera. Zapraszamy do naszej recenzji i opinii o Fuksiarzu.

  • Fuksiarz to nowy legalny bukmacher w Polsce
  • Ambasadorem bukmachera został Krzysztof Stanowski
  • Cashback 50% do kwoty 500 zł dla nowych klientów
Fuksiarz Zakłady Bumacherskie
Strona internetowawww.fuksiarz.pl
Fuksiarz Zakłady Bukmacherskiestarstarstarstarstar
Siedzibaul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa
Bonus powitalnyCashback 50% do 500 zł
Kod promocyjnyGOAL
Warunki bonusuBez obrotu
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościVisa, MasterCard, PayU, DotPay, Blik, Przelewy24
Obsługa klientaLivechat
Ostatnia aktualizacjagrudzień 2022

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz

Fuksiarz to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów sportowych. Bukmacher ten umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na swojej stronie internetowej fuksiarz.pl. Bukmacher zdecydował się jedynie na wzięcie licencji Ministerstwa Finansów na zakłady online. Dlatego też nie znajdziemy w Polsce punktów stacjornanych tej marki.

Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów wydaną 9 grudnia 2020 roku o numerze PS4.6831.1.2020. Markę na pewno wyróżnia ciekawy bonus dla nowych graczy. Jest to cashback 50% do 500 zł. Wysokie kursy bukmacherskie, sporty wirtualne oraz gry karciane to kolejny atuty tego bukmachera.

Bonus powitalny u Fuksiarza

Bonus powitalny u tego bukmachera dostępny jest jedynie w postaci cashbacku, czyli zwrotu środków za przegrane zakłady. Oferta ta dostępna jest w dla nowych graczy oraz w promocji cashback bez końca dla wszystkich klientów bukmachera. Kod promocyjny Fuksiarz nie jest wymagany do odebrania tego bonusu powitalnego.

Cashback 50% do 500 zł

Jak już wspomnieliśmy bonus powitalny u tego nowego bukmachera to cashback. Aby go odebrać należy dokonać pierwszego depozytu i postawić pierwszy zakład. Aby kwalifikował się on do promocji pierwszy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia (każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.60) a stawka kuponu nie może być niższa niż 50 zł.

Przy postawieniu pierwszego kuponu zgodnie z tymi wymaganiami bukmacher zwróci 50% stawki w przypadku przegrania kuponu. Co ciekawe zwrot trafia na konto główne i można go od razu wypłacić. Nie jest wymagany żaden dodatkowy obrót.

Warunki obrotu Cashback 50% do 500 zł
Obrotowi podlegaBez obrotu
Wysokość obrotuBrak
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana donowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Cashback bez końca

Pierwszy zakład w Fuksiarzu to nie koniec możliwości korzystania z oferty cashback. Zwrot za przegrane kupony jest dostępny dla wszystkich graczy w ofercie “Cashback bez końca”. Wystarczy obstawiać zakłady właśnie z zakładki o tej nazwie w sekcji “zakłady bukmacherskie” na stronie internetowej bukmachera. Za każdy zakład przysługuje zwrot 50% stawki do kwoty 200 zł. Procent zwrotu uzależniony jest od liczby zdarzeń na kuponie. Singiel to 5% zwrotu. Zakład z 15 zdarzeniami to maksymalny dostępny zwrot czyli 50%.

Early Payout

Early Payout to bardzo ciekawa oferta na rynku bukmacherskim. Dotyczy ona zakładów na piłkę nożną. W serwisie Fuksiarz przy prowadzeniu 2:0 drużyny, na którą obstawiłeś swój zakład bukmacher nie czeka na zakończenie spotkania. Zamiast tego od razu po zdobyciu bramki na 2:0 rozlicza zakład jako wygrany.

Spokojnie, jeśli Twoja drużyna przegrywa 0:2 Twój zakład nie jest rozliczony jako przegrany. Nadal masz szansę na zwycięstwo. Oferta Early Payout dotyczy tylko zakładów rozliczanych jako wygrane.

Kod promocyjny Fuksiarz

W przypadku zakładów bukmacherskich takich jak Fuksiarz, kod promocyjny nie jest wymagany. To tylko dodatkowy element. Bukmacher daje taką samą ofertę dla wszystkich graczy. Jest to opisany wyżej cashback 50% do 500 zł. Jeśli jednak nie lubisz pozostawiać pustego pola w formularzu, możesz zawsze podać kod promocyjny GOAL.

Fuksiarz rejestracja

Rejestracja w Fuksiarzu jest prosta i zajmuje tylko kilka minut. W pierwszym etapie rejestracji podajemy tylko email oraz number telefonu. Konieczne jest podanie poprawnego numeru ponieważ w drugim etapie rejestracji będziemy musieli wpisać kod przesłany przez bukmachera SMSem.

W drugim kroku rejestracji, oprócz podania kodu przesłanego przez SMS, konieczne jest wpisanie także numeru PESEL oraz imienia i nazwiska. Opcjonalnie można również podać opcjonalny kod promocyjny GOAL.

Po potwierdzeniu rejestracji konieczne będzie jeszcze ustawienie limitów konta. Możemy albo zaakceptować zaproponowane limity albo wybrać własne.

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz

Metody płatności w Fuksiarzu

Po rejestracji konta zostaniemy przeniesieni do strony płatności. W serwisie Fuksiarz dostępne są wpłaty poprzez Przelewy24, PayU, Blik, tpay i dotpay.

Przy pisaniu recenzji wybraliśmy opcję wpłaty przez BLIK. Wszystko przebiega tutaj bardzo sprawnie. Wystarczy podanie kwoty oraz kodu bez zbędnych formalności. Środki na koncie gracza po akceptacji wpłaty pojawiły się po niespełna minucie.

Szybkie wypłaty

Wypłata środków z konta zakładów bukmacherskich dostępna jest jak u każdego innego legalnego bukmachera tylko przez przelew bankowy. Na szczęście u bukmachera Fuksiarz nie musimy na to czekać jak na standardowy przelew bankowy. Szybkie wypłaty dostępne są w największych polskich bankach takich jak mBank, Santander, PKO czy Millennium.

Weryfikacja konta

Po dokonaniu rejestracji możemy normalnie obstawiać zakłady. Przed wypłatą jednak konieczna będzie weryfikacja konta. Przy rejestracji podaliśmy tylko podstawowe dane osobowe. Weryfikacja polega na podaniu dodatkowych informacji takich jak numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Proces ten jest praktycznie taki sam jak u innych legalnych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – Oferta

Zakłady sportowe Fuksiarz korzystają z tej samej platformy co kilku innych firm na rynku bukmacherskim w Polsce. Dlatego serwis Fuksiarz może nieco przypominać takich bukmacherów jak forBET, Totalbet czy ETOTO. Oczywiście każda z tych firm dostosowuje platformę do własnych potrzeb. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz również oferują swój bonus powitalny, zakłady specjalne, gry karciane, metody płatności oraz aplikację mobilną.

Jeśli chodzi o samą ofertę na zakłady sportowe jest ona bardzo konkurencyjna jak na rynek bukmacherski. Króluje piłka nożna. Przy ofercie early payout oraz promocji cashout bez końca zakłady z piłki nożnej są tutaj bardzo ciekawe. Solidnie wyglądają nie tylko zakłady przedmeczowe. W zakładce zakłady na żywo klienci również znajdą wiele ciekawych spotkań.

Fuksiarz to nie tylko piłka nożna. W ofercie bukmachera znajdują się inne popularne sporty takie jak siatkówka, piłka ręczna, tenis czy żużel.

Aplikacja mobilna

Niestety Fuksiarz nadal pracuje nad aplikacją mobilną. Obecnie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie przez stronę internetową. Strona działa bez zarzutów także na telefonach zarówno z systemem Android jak i tych marki iPhone. Jak tylko pojawi się pełna aplikacja mobilna opiszemy ją na naszym serwisie.

Legalny bukmacher

Fuksiarz to legalny bukmacher. Działa w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Właścicielem marki jest Bukmacherska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma zarejestrowana jest w Warszawie przy ulicy Wąchockiej 1F. Kapitał zakładowy spółki to ponad 2 miliony zł. W zarządzie spółki zasiadają Marcin Szpalerski (prezes zarządu), Radosław Baran i Pontus Lindvall (członkowie zarządu).

Opinie o Fuksiarzu

Serwis bukmacherski Fuksiarza to nowość na polskim rynku. Oferta bukmachera jest bardzo solidna. Oferta powitalna, kursy boost, sporty wirtualne oraz gry karciane dają w sumie ciekawą propozycję dla graczy szukających zakładów bukmacherskich. Nowy bukmacher zasłużył już sobie na całkiem dobre opinie graczy. Z czasem zobaczymy czy Fuksiarz zyska stałych graczy, którzy zdecydują się założyć konto właśnie tam.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Firma bukmacherska Fuksiarz to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce. Inne firmy działające legalnie na naszym rynku to między innymi Totalbet, Betfan oraz STS.

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie na temat bukmachera Fuksiarz.

Kto jest ambasadorem marki Fuksiarz?

Ambasadorem bukmachera Fuksiarz jest Krzysztof Stanowski. Znany dziennikarz sportowy podobnie jak jego koledzy dziennikarze współpracuje z bukmacherem.

Czy zakłady bukmacherskie Fuksiarz są legalne?

Tak. Fuksiarz ma licencję na działanie w Polsce. Ma prawo do oferowania zakładów sportowych w Internecie. Nie prowadzi natomiast punktów stacjonarnych.

Dlaczego muszę podawać swój rachunek bankowy?

Podanie numeru konta bankowego jest wymagane do pełnej weryfikacji konta. Jest tak u każdego nowego bukmachera. Jest to wymóg Ministerstwa Finansów.

Jakie są kody promocyjne w Fuksiarz?

Kody promocyjne u tego bukmachera nie są wymagane. Kod promocyjny PSZFUKSEM daje możliwość otrzymania darmowej prenumeraty Przeglądu Sportowego na 3 miesiące.

Czy gry karciane są dostępne u bukmachera Fuksiarz?

Tak. Ten nowy w Polsce bukmacher oferuje nie tylko zakłady. W jego ofercie są gry karciane oraz sporty wirtualne.