Fuksiarz bukmacher

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to kolejny, legalny operator na polskim rynku. Nowatorski system cashback, freebet na mecze La Liga to tylko niektóre atuty tego bukmachera. Zapraszamy do naszej recenzji i opinii o Fuksiarzu.

  • Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce
  • Ambasadorem bukmachera jest Krzysztof Stanowski
  • Cashback 50% do kwoty 500 zł dla nowych klientów
Fuksiarz Zakłady Bumacherskie
Strona internetowawww.fuksiarz.pl
Fuksiarz Zakłady Bukmacherskiestarstarstarstarstar
Siedzibaul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa
Bonus powitalnyCashback 50% do 500 zł
Kod promocyjnyGOAL
Warunki bonusuBez obrotu
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościVisa, MasterCard, PayU, DotPay, Blik, Przelewy24
Obsługa klientaLivechat
Ostatnia aktualizacjaluty 2024

Tylko w lutym 2024: alternatywny bonus ZERO

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz

Fuksiarz to bukmacher obecny na polskim rynku zakładów sportowych od 2020 roku. Bukmacher ten umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na swojej stronie internetowej. Bukmacher zdecydował się jedynie na wzięcie licencji Ministerstwa Finansów na zakłady online. Dlatego też nie znajdziemy w Polsce punktów stacjonarnych tej marki.

Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów wydaną 9 grudnia 2020 roku o numerze PS4.6831.1.2020. Markę na pewno wyróżnia ciekawy bonus dla nowych graczy. Jest to cashback 50% do 500 zł. Wysokie kursy bukmacherskie, sporty wirtualne oraz gry karciane to kolejny atuty tego bukmachera.

Bonus powitalny Fuksiarz na La Ligę
Fuksiarz został oficjalnym bukmacherem La Liga w Polsce

Bonus powitalny u Fuksiarza

Bonus powitalny u tego bukmachera dostępny jest jedynie w postaci cashbacku, czyli zwrotu środków za przegrane zakłady. Oferta ta dostępna jest w dla nowych graczy oraz w promocji “cashback bez końca” dla wszystkich klientów bukmachera. Kod promocyjny Fuksiarz nie jest wymagany do odebrania tego bonusu powitalnego.

Cashback 50% do 500 zł

Jak już wspomnieliśmy bonus powitalny u tego nowego bukmachera to cashback. Aby go odebrać należy dokonać pierwszego depozytu i postawić pierwszy zakład. Aby kwalifikował się on do promocji pierwszy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia (każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.60). Stawka kuponu nie może być niższa niż 50 zł.

Przy postawieniu pierwszego kuponu zgodnie z tymi wymaganiami bukmacher zwróci 50% stawki w przypadku przegrania kuponu. Co ciekawe zwrot trafia na konto główne i można go od razu wypłacić. Nie jest wymagany żaden dodatkowy obrót.

Warunki obrotu Cashback 50% do 500 zł
Obrotowi podlegaBez obrotu
Wysokość obrotuBrak
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana donowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Freebet 20 zł na mecze La Liga

Z uwagi na istotną z marketingowego punktu widzenia dla bukmachera współpracę z La Liga do oferty powitalnej dołączony został freebet 20 zł do wykorzystania na mecze ligi hiszpańskiej. Aby otrzymać bonus, należy dokonać pierwszej wpłaty w wysokości min. 50 zł. Darmowy zakład należy wykorzystać na mecze z oferty LaLiga – kupon AKO z kursem min. każdego zdarzenia min. 1.40. Freebet jest ważny 72 godziny od momentu przyznania.

Cashback bez końca na La Liga

Pierwszy zakład w Fuksiarzu to nie koniec możliwości korzystania z oferty cashback. Zwrot za przegrane kupony jest dostępny dla wszystkich graczy w ofercie “Cashback bez końca”. Wystarczy obstawiać zakłady właśnie z zakładki o tej nazwie w sekcji “zakłady bukmacherskie” na stronie internetowej bukmachera. Do promocji wliczają się tylko zakłady na mecze La Liga i pozostałych lig hiszpańskich. Za każdy zakład przysługuje zwrot 50% stawki do kwoty 200 zł. Procent zwrotu uzależniony jest od liczby zdarzeń na kuponie. Singiel to 1% zwrotu. Zakład z 30 zdarzeniami to maksymalny dostępny zwrot czyli 50%.

Kod promocyjny Fuksiarz

W przypadku zakładów bukmacherskich takich jak Fuksiarz, kod promocyjny nie jest wymagany. To tylko dodatkowy element. Bukmacher daje taką samą ofertę dla wszystkich graczy. Jest to opisany wyżej cashback 50% do 500 zł. Jeśli jednak nie lubisz pozostawiać pustego pola w formularzu, możesz zawsze podać kod promocyjny GOAL.

Fuksiarz rejestracja

Rejestracja w Fuksiarzu jest prosta i zajmuje tylko kilka minut. W pierwszym etapie rejestracji podajemy tylko email oraz number telefonu. Konieczne jest podanie poprawnego numeru ponieważ w drugim etapie rejestracji będziemy musieli wpisać kod przesłany przez bukmachera SMSem.

W drugim kroku rejestracji, oprócz podania kodu przesłanego przez SMS, konieczne jest wpisanie także numeru PESEL oraz imienia i nazwiska. Opcjonalnie można również podać opcjonalny kod promocyjny GOAL.

Po potwierdzeniu rejestracji konieczne będzie jeszcze ustawienie limitów konta. Możemy albo zaakceptować zaproponowane limity albo wybrać własne.

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz

Metody płatności w Fuksiarzu

Po rejestracji konta zostaniemy przeniesieni do strony płatności. W serwisie Fuksiarz dostępne są wpłaty poprzez Przelewy24, PayU, Blik, tpay i dotpay.

Przy pisaniu recenzji wybraliśmy opcję wpłaty przez BLIK. Wszystko przebiega tutaj bardzo sprawnie. Wystarczy podanie kwoty oraz kodu bez zbędnych formalności. Środki na koncie gracza po akceptacji wpłaty pojawiły się po niespełna minucie.

Szybkie wypłaty

Wypłata środków z konta zakładów bukmacherskich dostępna jest jak u każdego innego legalnego bukmachera tylko przez przelew bankowy. Na szczęście u bukmachera Fuksiarz nie musimy na to czekać jak na standardowy przelew bankowy. Szybkie wypłaty dostępne są w największych polskich bankach takich jak mBank, Santander, PKO czy Millennium.

Weryfikacja konta

Po dokonaniu rejestracji możemy normalnie obstawiać zakłady. Przed wypłatą jednak konieczna będzie weryfikacja konta. Przy rejestracji podaliśmy tylko podstawowe dane osobowe. Weryfikacja polega na podaniu dodatkowych informacji takich jak numer konta bankowego oraz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Proces ten jest praktycznie taki sam jak u innych legalnych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – Oferta

Zakłady sportowe Fuksiarz korzystają z tej samej platformy co kilku innych firm na rynku bukmacherskim w Polsce. Dlatego serwis Fuksiarz może nieco przypominać takich bukmacherów jak forBET, Totalbet czy ETOTO. Oczywiście każda z tych firm dostosowuje platformę do własnych potrzeb. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz również oferują swój bonus powitalny, zakłady specjalne, gry karciane, metody płatności oraz aplikację mobilną.

Jeśli chodzi o samą ofertę na zakłady sportowe jest ona bardzo konkurencyjna jak na rynek bukmacherski. Króluje piłka nożna. Przy ofercie promocji cashout bez końca zakłady z piłki nożnej są tutaj bardzo ciekawe. Solidnie wyglądają nie tylko zakłady przedmeczowe. W zakładce zakłady na żywo klienci również znajdą wiele ciekawych spotkań.

Fuksiarz to nie tylko piłka nożna. W ofercie bukmachera znajdują się inne popularne sporty takie jak siatkówka, piłka ręczna, tenis czy żużel.

Aplikacja mobilna

Jakiś czas temu Fuksiarz postanowił zaoferować swoim użytkownikom także aplikację mobilną. Wciąż stara się dopracowywać jej funkcjonalność poprzez częste aktualizacje.

Legalny bukmacher

Fuksiarz to legalny bukmacher. Działa w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Właścicielem marki jest Bukmacherska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma zarejestrowana jest w Warszawie przy ulicy Wąchockiej 1F. Kapitał zakładowy spółki to ponad 2 miliony zł. W zarządzie spółki zasiadają Marcin Szpalerski (prezes zarządu), Radosław Baran i Pontus Lindvall (członkowie zarządu).

Opinie o Fuksiarzu

Serwis bukmacherski Fuksiarza to nowość na polskim rynku. Oferta bukmachera jest bardzo solidna. Oferta powitalna, kursy boost, sporty wirtualne oraz gry karciane dają w sumie ciekawą propozycję dla graczy szukających zakładów bukmacherskich. Nowy bukmacher zasłużył już sobie na całkiem dobre opinie graczy. Z czasem zobaczymy czy Fuksiarz zyska stałych graczy, którzy zdecydują się założyć konto właśnie tam.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Firma bukmacherska Fuksiarz to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce. Inne firmy działające legalnie na naszym rynku to między innymi Totalbet, Betfan oraz STS.

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fuksiarz
Cashbacki, freebety i inne fuksy!
93/100

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie na temat bukmachera Fuksiarz.

Kto jest ambasadorem marki Fuksiarz?

Ambasadorem bukmachera Fuksiarz jest Krzysztof Stanowski. Znany dziennikarz sportowy podobnie jak jego koledzy dziennikarze współpracuje z bukmacherem.

Czy zakłady bukmacherskie Fuksiarz są legalne?

Tak. Fuksiarz ma licencję na działanie w Polsce. Ma prawo do oferowania zakładów sportowych w Internecie. Nie prowadzi natomiast punktów stacjonarnych.

Dlaczego muszę podawać swój rachunek bankowy?

Podanie numeru konta bankowego jest wymagane do pełnej weryfikacji konta. Jest tak u każdego nowego bukmachera. Jest to wymóg Ministerstwa Finansów.

Jakie są kody promocyjne w Fuksiarz?

Kody promocyjne u tego bukmachera nie są wymagane. Kod promocyjny PSZFUKSEM daje możliwość otrzymania darmowej prenumeraty Przeglądu Sportowego na 3 miesiące.

Czy gry karciane są dostępne u bukmachera Fuksiarz?

Tak. Ten nowy w Polsce bukmacher oferuje nie tylko zakłady. W jego ofercie są gry karciane oraz sporty wirtualne.

Tylko u nas