Bukmacher bez podatku

Bukmacher bez podatku zawsze będzie poszukiwany, bo kiedy mowa o zwolnieniu z podatku, to nie tylko typerzy reagują na nią pozytywnie. Podatek u bukmachera odbiera część twojej wygranej, która jest przeznaczona na rozliczenia z urzędem. Jak się łatwo domyślić – ty, jako gracz, w takiej sytuacji po prostu tracisz część finansów, która w grze bez podatku mogłaby trafić do twojej kieszeni. A więc, jak to w końcu jest z bukmacherem bez podatku? Działa on w Polsce? I kto jest tym bukmacherem bez podatku, u którego możesz wygrać więcej?

Spis treści

W ustawie hazardowej, która obowiązuje w Polsce jest jasno określone, że w zakładach wzajemnych obowiązują dwie stawki podatków. Bukmacherzy z licencją, a więc znani ci STS, Fortuna, Superbet, Betfan, eWinner, Etoto – muszą przestrzegać tych zobowiązań, dlatego obstawiając u nich płacisz podatki. Jakie dokładnie podatki? Poniżej pokazujemy dokładne liczby:

 • 12% – podatek od stawki,
 • 10% – podatek od wygranej powyżej kwoty 2279 złotych.

Ten drugi podatek nie musi dotyczyć wszystkich graczy, bo spore grono graczy obstawia i wygrywa niższe kwoty iż 2279 PLN. Ta pierwsza stawka podatkowa dotyka jednak wszystkich klientów zakładów bukmacherskich w Polsce. W tym przypadku nie ma znaczenia czy obstawiasz online lub stacjonarnie – podatek od kuponu i tak zostanie naliczony.

Żeby nie było tak ponuro, to jednak na polskim rynku są okazje, żeby obstawić u bukmachera bez podatku. A co najlepsze – to legalne metody typowania bez podatku. Chcesz je poznać? Czytaj w takim razie dalej ten artykuł!

Bukmacher bez podatku 2023

Polscy bukmacherzy znaleźli kilka sposobów na to, żeby w pełni legalnie udostępniać swoim klientom opcje zakładów bez podatku. W jaki sposób to robią? Albo przerzucają na siebie sprawy związane z podatkiem 12% od stawki, albo do kuponu doliczają specjalny bonus kursowy, który w ogólnym rozrachunku sprawia, że gracz typuje bez podatku. W zależności od sytuacji na rynku jest jeden, a nawet kilku bukmacherów bez podatku. W 2021 roku możliwość gry bez podatku działa w Fortunie, forBET i LVBET. Pamiętamy jednak takie okresy, że bukmacherem bez podatku był również Betfan.

Bukmacherzy oferujący grę bez podatku

 • Fortuna
 • LVBet
 • GoBet
 • forBET
 • Totalbet
 • LVBet

Bukmacher bez podatku – Fortuna Happy Hours

Jak dobrze wiesz, Fortuna jest legalnym bukmacherem, bo ma wszystkie wymagane zgody od Ministerstwa Finansów. A mimo to – obstawisz u tego “buka” bez podatku! Jak możesz to zrobić? Wystarczy zastosować się do promocji, która działa na stronie online/aplikacji mobile i w punktach stacjonarnych tego operatora.

Fortuna bez podatku, to oferta dedykowana na zakłady akumulowane. Korzystanie z tej opcji gwarantuje nieograniczone możliwości obstawiania bez podatku. Fortuna nie nakłada żadnego limitu w stylu, że tylko jeden kupon dziennie może być objęty tą promocją. Nic takiego nie ma miejsca, dlatego tak naprawdę w Fortunie zawsze wytypujesz bez podatku. Pod warunkiem, że zgodnie z zasadami promocji.

Jak grać bez podatku w zakładach Fortuny? To wymaga od ciebie postawienia zakładu wielokrotnego. Nie wystarczą jednak dwa typy na kuponie – w tej ofercie Fortuna wymaga przynajmniej trzech zakładów składowych. Myślisz, że to wszystko? Wcale nie. Dodatkowo należy pamiętać o kursach minimalnych. Gra bez podatku działa tylko na typach z kursami minimalnymi 1.30. Ile wtedy wygrywasz? 14% więcej, bo Fortuna dodaje do kuponu bonus kursowy jako współczynnik 1.14. Niwelujesz podatek i odbierasz więcej w wygranej, prawda, że opłacalne?

Gdzie działa gra bez podatku? Fortuna bez podatku może być użyta na stronie efortuna.pl, aplikacji mobile i lokalu naziemnym. Do oferty zaliczane są zakłady przedmeczowe i live.

GoBet gra bez podatku

W czerwcu bukmacher GoBet zdecydował się umożliwić swoim użytkownikom grę bez podatku za sprawą promocji. Aby stawiać kupony bez podatku, należy umieścić na nich przynajmniej 3 zdarzenia, dla których kurs minimalny to 1.45. W promocji udział biorą zakłady z działu Sport, Live oraz Esport. W Promocji nie biorą udziału zdarzenia z zakładek Gry karciane i wirtualne.

GoBet zapewnia nam bonus w wysokości dodatkowych 14% do wygranej, co z nawiązką rekompensuje wartość potrącanego podatku, który wynosi w Polsce 12%.

Gra bez podatku w Totalbet

Również Totalbet zdecydował się na umożliwienie swoim graczom gry bez podatku. Co zrobić, żeby móc stawiać kupony za wyższą stawkę? Zasady są proste. Wystarczy wrzucić na kupon przynajmniej 3 zdarzenia o kursie min. 1.30. Stawka jest w tym przypadku dowolna. Z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne np. TOTAL HIT.

Należy pamiętać, że promocją objęte są jedynie kupony zagrane za środki z konta depozytowego. Nie będą nią objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek.

Bukmacher forBET bez podatku

forBET nie jest tak rozrzutny, jak Fortuna, jeśli chodzi o grę bez podatku. W przypadku tego bukmachera możliwość typowania bez podatku działa, ale tylko przez 14 dni. A co więcej – dotyczy tylko nowo zarejestrowanych klientów. Bukmacher bez podatku forBET działa po wykorzystaniu kodu promocyjnego na start użytego ze strony goal.pl. Zakłady bez podatku są połączone z bonusem powitalnym, jaki uzyskasz u tego operatora.

W tym artykule jednak skupiamy się na bukmacherze bez podatku, dlatego nie będziemy omawiać promocji na start, a właśnie opcje gry bez podatku. W forBET to wygląda tak, że po założeniu nowego konta użytkownik dostaje dwa tygodnie bonusowej gry bez podatku. To okres, w którym kupony bukmacherskie nie będą objęte podatkiem 12% od stawki.

W forBET kupony zwolnione z podatku to zakłady AKO z przynajmniej trzema typami składowymi. Bukmacher nie pozwala w tej promocji na typowanie pewniaków m.in. z kursami 1.10, bo w przypadku tej akcji kursy minimalne zakładów powinny wynosić przynajmniej 1.30 (tak jak w grze bez podatku w Fortunie). forBET przyjmuje zakłady bez podatku na ofertę przedmeczową, “na żywo” i sporty wirtualne I.

Skąd będziesz wiedział, że grasz bez podatku? Kiedy przygotujesz kupon spełniający warunki, to jego współczynnik powinien zostać zaktualizowany do wartości 1.0 – a to gwarantuje rozliczenie zakładów bez naliczania podatku od stawki!

LVBET bez podatku

Kolejna nasza propozycja bukmachera bez podatku 2021, to LVBET. To okazja na wyższe wygrane, bez opodatkowania, które przypominają promocje forBET. LVBET również umożliwił typy bukmacherskie bez podatku dla nowych graczy po rejestracji konta. Co ciekawe, opcja bukmachera bez podatku LVBET działa także przez 14 dni od momentu założenia nowego konta gracza.

W jaki sposób LVBET tnie podatek? Bukmacher uruchomił tą promocję na zakłady kombinacyjne, które będą skupiać w sobie przynajmniej trzy selekcje tj. zakłady składowe umieszczone na jednym kuponie. LVBET zobligował klientów, którzy chcą grać bez podatku do tego, żeby obstawiali na zakładzie typy z takimi kursami, które dadzą minimalny kurs ogólny 2.40.

Do oferty gry bez podatku w LVBET zaliczane są zakłady sportowe przedmeczowe i live. Nie można w tej akcji stosować kuponów obstawianych za bonusy, wypłacanych metodą cash out, dotyczących sportów wirtualnych i tych określonych jako “Multisingiel”.

W graniu bez podatku w Fortunie, forBET lub LVBET tylko zakłady wytypowane za środki z salda głównego mogą być objęte promocją “bez podatku”.

Rynek zakładów bukmacherskich cały czas ulega zmianie i bukmacherzy decydują się na wprowadzenie opcji typów bez podatku. Na chwilę obecną takiej oferty zaprzestał Betfan, ale nie wykluczone, że możliwość ta znów się pojawi. Zakłady bez podatku obowiązywały też przez jakiś czas u bukmachera Noblebet.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 1 marca 2024
 • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
 • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

STS: lider polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka super bonus 300 zł za typ na gola w hitowych meczach w Europie wymienny na najwyższy zakład bez ryzyka do 100 zł! Do tego jeszcze bonusy depozytowe do 1500 zł i freebety do 60 zł!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.