Bukmacher bez podatku

Bukmacher bez podatku zawsze będzie poszukiwany, bo kiedy mowa o zwolnieniu z podatku, to nie tylko typerzy reagują na nią pozytywnie. Podatek u bukmachera odbiera część twojej wygranej, która jest przeznaczona na rozliczenia z urzędem. Jak się łatwo domyślić – ty, jako gracz, w takiej sytuacji po prostu tracisz część finansów, która w grze bez podatku mogłaby trafić do twojej kieszeni. A więc, jak to w końcu jest z bukmacherem bez podatku? Działa on w Polsce? I kto jest tym bukmacherem bez podatku, u którego możesz wygrać więcej?

Spis treści

W ustawie hazardowej, która obowiązuje w Polsce jest jasno określone, że w zakładach wzajemnych obowiązują dwie stawki podatków. Bukmacherzy z licencją, a więc znani ci STS, Fortuna, Superbet, Betfan, eWinner, Etoto – muszą przestrzegać tych zobowiązań, dlatego obstawiając u nich płacisz podatki. Jakie dokładnie podatki? Poniżej pokazujemy dokładne liczby:

  • 12% – podatek od stawki,
  • 10% – podatek od wygranej powyżej kwoty 2279 złotych.

Ten drugi podatek nie musi dotyczyć wszystkich graczy, bo spore grono graczy obstawia i wygrywa niższe kwoty iż 2279 PLN. Ta pierwsza stawka podatkowa dotyka jednak wszystkich klientów zakładów bukmacherskich w Polsce. W tym przypadku nie ma znaczenia czy obstawiasz online lub stacjonarnie – podatek od kuponu i tak zostanie naliczony.

Żeby nie było tak ponuro, to jednak na polskim rynku są okazje, żeby obstawić u bukmachera bez podatku. A co najlepsze – to legalne metody typowania bez podatku. Chcesz je poznać? Czytaj w takim razie dalej ten artykuł!

Bukmacher bez podatku 2021

Polscy bukmacherzy znaleźli kilka sposobów na to, żeby w pełni legalnie udostępniać swoim klientom opcje zakładów bez podatku. W jaki sposób to robią? Albo przerzucają na siebie sprawy związane z podatkiem 12% od stawki, albo do kuponu doliczają specjalny bonus kursowy, który w ogólnym rozrachunku sprawia, że gracz typuje bez podatku. W zależności od sytuacji na rynku jest jeden, a nawet kilku bukmacherów bez podatku. W 2021 roku możliwość gry bez podatku działa w Fortunie, forBET i LVBET. Pamiętamy jednak takie okresy, że bukmacherem bez podatku był również Betfan.

Bukmacher bez podatku – Fortuna Happy Hours

Jak dobrze wiesz, Fortuna jest legalnym bukmacherem, bo ma wszystkie wymagane zgody od Ministerstwa Finansów. A mimo to – obstawisz u tego “buka” bez podatku! Jak możesz to zrobić? Wystarczy zastosować się do promocji, która działa na stronie online/aplikacji mobile i w punktach stacjonarnych tego operatora.

Fortuna bez podatku, to oferta dedykowana na zakłady akumulowane. Korzystanie z tej opcji gwarantuje nieograniczone możliwości obstawiania bez podatku. Fortuna nie nakłada żadnego limitu w stylu, że tylko jeden kupon dziennie może być objęty tą promocją. Nic takiego nie ma miejsca, dlatego tak naprawdę w Fortunie zawsze wytypujesz bez podatku. Pod warunkiem, że zgodnie z zasadami promocji.

Jak grać bez podatku w zakładach Fortuny? To wymaga od ciebie postawienia zakładu wielokrotnego. Nie wystarczą jednak dwa typy na kuponie – w tej ofercie Fortuna wymaga przynajmniej trzech zakładów składowych. Myślisz, że to wszystko? Wcale nie. Dodatkowo należy pamiętać o kursach minimalnych. Gra bez podatku działa tylko na typach z kursami minimalnymi 1.30. Ile wtedy wygrywasz? 14% więcej, bo Fortuna dodaje do kuponu bonus kursowy jako współczynnik 1.14. Niwelujesz podatek i odbierasz więcej w wygranej, prawda, że opłacalne?

Gdzie działa gra bez podatku? Fortuna bez podatku może być użyta na stronie efortuna.pl, aplikacji mobile i lokalu naziemnym. Do oferty zaliczane są zakłady przedmeczowe i live.

Bukmacher forBET bez podatku

forBET nie jest tak rozrzutny, jak Fortuna, jeśli chodzi o grę bez podatku. W przypadku tego bukmachera możliwość typowania bez podatku działa, ale tylko przez 14 dni. A co więcej – dotyczy tylko nowo zarejestrowanych klientów. Bukmacher bez podatku forBET działa po wykorzystaniu kodu promocyjnego na start użytego ze strony goal.pl. Zakłady bez podatku są połączone z bonusem powitalnym, jaki uzyskasz u tego operatora.

W tym artykule jednak skupiamy się na bukmacherze bez podatku, dlatego nie będziemy omawiać promocji na start, a właśnie opcje gry bez podatku. W forBET to wygląda tak, że po założeniu nowego konta użytkownik dostaje dwa tygodnie bonusowej gry bez podatku. To okres, w którym kupony bukmacherskie nie będą objęte podatkiem 12% od stawki.

W forBET kupony zwolnione z podatku to zakłady AKO z przynajmniej trzema typami składowymi. Bukmacher nie pozwala w tej promocji na typowanie pewniaków m.in. z kursami 1.10, bo w przypadku tej akcji kursy minimalne zakładów powinny wynosić przynajmniej 1.30 (tak jak w grze bez podatku w Fortunie). forBET przyjmuje zakłady bez podatku na ofertę przedmeczową, “na żywo” i sporty wirtualne I.

Skąd będziesz wiedział, że grasz bez podatku? Kiedy przygotujesz kupon spełniający warunki, to jego współczynnik powinien zostać zaktualizowany do wartości 1.0 – a to gwarantuje rozliczenie zakładów bez naliczania podatku od stawki!

LVBET bez podatku

Kolejna nasza propozycja bukmachera bez podatku 2021, to LVBET. To okazja na wyższe wygrane, bez opodatkowania, które przypominają promocje forBET. LVBET również umożliwił typy bukmacherskie bez podatku dla nowych graczy po rejestracji konta. Co ciekawe, opcja bukmachera bez podatku LVBET działa także przez 14 dni od momentu założenia nowego konta gracza.

W jaki sposób LVBET tnie podatek? Bukmacher uruchomił tą promocję na zakłady kombinacyjne, które będą skupiać w sobie przynajmniej trzy selekcje tj. zakłady składowe umieszczone na jednym kuponie. LVBET zobligował klientów, którzy chcą grać bez podatku do tego, żeby obstawiali na zakładzie typy z takimi kursami, które dadzą minimalny kurs ogólny 2.40.

Do oferty gry bez podatku w LVBET zaliczane są zakłady sportowe przedmeczowe i live. Nie można w tej akcji stosować kuponów obstawianych za bonusy, wypłacanych metodą cash out, dotyczących sportów wirtualnych i tych określonych jako “Multisingiel”.

W graniu bez podatku w Fortunie, forBET lub LVBET tylko zakłady wytypowane za środki z salda głównego mogą być objęte promocją “bez podatku”.

Rynek zakładów bukmacherskich cały czas ulega zmianie i bukmacherzy decydują się na wprowadzenie opcji typów bez podatku. Na chwilę obecną takiej oferty zaprzestał Betfan, ale nie wykluczone, że możliwość ta znów się pojawi. Zakłady bez podatku obowiązywały też przez jakiś czas u bukmachera Noblebet.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 3 grudnia 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.