Fuksiarz bonus powitalny kwiecień 2024

Fuksiarz

83/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 22 kwietnia 2024
 • Freebety i regularne promocje dla graczy
 • Cashback bez limitu

Innowacyjne rozwiązania i promocje Fuksiarza

Odbierz pakiet na start! Kod promocyjny Fuksiarza GOAL to bonusy do 260 zł: zero ryzyka 50 zł, cashback 200 zł i freebet 10 zł!

Bonus w zakładach bukmacherskich Fuksiarz to nie tylko jedna gratyfikacja, bo kiedy wejdziemy w zakładkę “promocje” u tego bukmachera, to widzimy, że jest z czego korzystać. Jasne, że głównym bonusem od Fuksiarz jest ten na powitanie, a więc zarezerwowany dla nowych klientów.

Bonus powitalny od Fuksiarza

Bonus od tego bukmachera ma wiele twarzy, bo może stanowić promocję na start jak i stałą ofertę dla zarejestrowanych klientów. Najważniejsze jest to, że u Fuksiarza mogą obłowić się nowi gracze, jak i doświadczeni typerzy. Bonusy bukmacherskie to jedno, ale atrakcyjne są też narzędzia tego operatora, dzięki którym można odbierać gwarantowane wygrane (cash out) i wygrywać więcej (kursy BOOST). Znam kilka okazji, by w zakładach Fuksiarz notować jeszcze lepsze wyniki niż podczas grania standardowych kuponów.

W swoich promocjach zakłady bukmacherskie Fuksiarz stosują różne rodzaje bonusów. Bukmacher doskonale wie, co to jest freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Jeśli typujesz zakłady dłużej, to również wiesz z czym się je każdy z tych bonusów. Z twojego punktu widzenia oczywiście najważniejsze jest to, że dzięki promocjom uzyskasz dodatkowe środki finansowe od Fuksiarza. Wszystko to jest możliwe po wcześniejszej rejestracji z kodem promocyjnym GOAL!

Fuksiarz bonus powitalny 100% do 50 zł
Zero ryzyka 100% do 50 zł

Rejestracja i kod bonusowy Fuksiarz

Dostęp do bonusów u Fuksiarza mają tylko ci gracze, którzy utworzą profil na stronie internetowej bukmachera lub mobilnej aplikacji Fuksiarz. To bukmacher skupiający się tylko na internetowych działaniach, więc nie ma możliwości skorzystania z promocji i postawienia kuponu w tradycyjnym lokalu. Na szczęście rejestracja w Fuksiarzu jest przyjemna i co ważniejsze – błyskawiczna. To dotyczy też założenia konta z kodem promocyjnym GOAL, który pozwala cieszyć się z pełnego pakietu na start. Pamiętaj tylko, że kodu nie da się wpisać ręcznie, bo jest on zaszyty w linku partnerskim. A tak się składa, że ten z goal.pl taki właśnie jest!

Zakład bez ryzyka i bez obrotu w Fuksiarzu

Aby otrzymać w Fuksiarzu bonus na start trzeba przejść na stronę tego bukmachera i wykonać rejestrację. U tego operatora nowi użytkownicy są zobligowani do tego, żeby wypełnić dwa formularze zgłoszeniowe. Na ich stronach można znaleźć informacje odnośnie twoich danych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu, adresu e-mail i hasła do logowania.

Kod promocyjny Fuksiarz ma w sobie same przywileje, a najważniejszy z nich to bonus na start, który u tego bukmachera polega na ubezpieczeniu pierwszego zakładu. Wracając na chwilę do rejestracji – w Fuksiarz zrobisz ją bez dowodu osobistego. Weryfikacja, kiedy to dokument tożsamości jest potrzebny, odbywa się w kolejnych dniach.

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz?

Zero ryzyka 100% do 50 zł

Pierwsze kroki u bukmachera po rejestracji można postawić w towarzystwie zakładu bez ryzyka. To przyjemny bonus powitalny, ponieważ gwarantuje nam ubezpieczenie. Pierwszy kupon u tego bukmachera jest naprawdę wyjątkowy, bo mamy zapewnienie ze strony operatora, że przegrywając – on przyzna nam zwrot stawki. Zakład bez ryzyka Fuksiarz, bo tak określany jest bonus dla nowych graczy w tej firmie, pozwala odzyskać 100% przegranej stawki. Jeśli nie trafisz – cała stawka wraca do Ciebie!

Co więc należy zrobić krok po kroku?

 1. Wpłać min. 50 zł jako pierwszy depozyt w Fuksiarzu
 2. Postaw pierwszy kupon AKO (min. 2 zdarzenia) za kwotę nie mniejszą niż 50 zł
 3. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.60
 4. W przypadku przegranej pełna stawka ląduje natychmiast na głównym koncie
 5. Bonus dostępny jest do wypłaty bez konieczności obrotu lub dalszej gry

Cashback bez limitu do 200 zł

Kolejnym elementem oferty powitalnej jest Cashback bez limitu do 200 zł. Fuksiarz ubezpiecza każdy zawarty kupon, który spełnia warunki promocji i w razie przegranej oddaje na konto depozytowe połowę zainwestowanej stawki (do 200 zł). Jak skorzystać z tej promocji?

 1. Postaw kupon ze zdarzeniami z zakładki Cashback
 2. Zakład musi obejmować mecze LaLiga lub pozostałych lig hiszpańskich.
 3. W razie przegranej otrzymasz natychmiastowy zwrot 50% postawionej stawki do kwoty 200 zł
 4. Środki można wypłacić bez obrotu lub grać nimi dalej

Freebet 10 zł w aplikacji mobilnej

Ostatnim elementem oferty powitalnej jest darmowy zakład na kwotę 10 zł za rejestrację i weryfikację konta w aplikacji. Sprawa jest więc bardzo prosta: wystarczy ściągnąć apkę Fuksiarza i przejść w niej wszystkie kroki związane z założeniem nowego konta u bukmachera. Po wpłacie min. depozytu w wysokości 50 zł w nagrodę – w ciągu 48 godzin – dostaniesz 10 zł freebetu. Jakie są jego warunki?

 1. Freebet jest ważny 72 godziny od momentu przyznania
 2. Darmowy zakład musi zawierać co co najmniej dwa zdarzenia (kurs min. każdego: 1.40)
 3. Oferta aktywna jest w zakładach przedmeczowych i live
 4. Wygrana (z odjęciem kwoty freebetu) trafi na konto główne
 5. Środki można wypłacić bez obrotu lub grać nimi dalej

Fuksiarz bonus – zasady i warunki

Zasady bonusów bukmacherskich, w tym promocji Fuksiarz w gruncie rzeczy skupiają się na kuponie, który kwalifikuje się do specjalnej oferty. Korzystając z bonusu powitalnego na fuksiarz.pl należy zwrócić uwagę na to, że ubezpieczeniu stawki podlega kupon akumulowany. W takiej sytuacji trzeba przygotować przynajmniej dwa typy, żeby zakład mógł zostać rozliczony z cashbackiem. Uwaga – to jednak nie wystarczy, ponieważ trzeba również zastosować kryterium dla odpowiednich kursów. W grze bez ryzyka Fuksiarz możesz użyć typów o minimalnych współczynnikach 1.20.

Wielu graczy w tym momencie może czekać na termin: obrót bonusu. Ci, co często korzystają z bonusów wiedzą, że warunki obrotu są naturalną koleją rzeczy w promocjach bukmacherskich. Tak nie jest w bonusie Fuksiarz. Promocja u tego operatora to ukłon w stronę początkujących użytkowników. Brak obrotu znacznie ułatwia wszystkim sprawę. Kiedy już otrzymasz pieniądze za zwróconą stawkę, to możesz dowolnie nimi zarządzać. W tym pojęciu kryje się możliwość wypłaty lub dalszej inwestycji w zakłady Fuksiarz.

Fuksiarz bonus od depozytu dla stałych klientów

Co prawda bukmacher Fuksiarz klasycznego bonusu od wpłaty nie przyznaje, ale żeby skorzystać z cashbacku bez końca, to w końcu trzeba wykonać co najmniej jeden depozyt. Jako zarejestrowany klient Fuksiarz możesz na bieżąco wpłacać środki i typować kupony, za które będą przyznawane bonusy cashback.

Taki stan rzeczy możemy zawdzięczać promocji “cashback bez końca”. To polisa ubezpieczeniowa dla każdego zakładu w Fuksiarz zawartego ze specjalnej zakładki “cashback” na mecze La Liga i innych lig hiszpańskich . Przegrywając mamy małe powody do zadowolenia, bo przynajmniej drobną część stawki możemy odzyskać. To w założeniu, że typujemy kupony pojedyncze. W akumulatorach (co najmniej 30 zdarzeń) bonus może liczyć nawet 50% do maksymalnie 200 PLN.

W bonusie od depozytu pieniądze odkładają się na specjalnym koncie, a klient może dowolnie zlecić ich wypłatę z Fuksiarza. Cashback przyznawany jest tylko w przegranych zakładach, a jednorazowy bonus może wynosić najwięcej 200 PLN. Kiedy gracz zweryfikuje konto, to może dokonać błyskawicznej wypłaty na konto bankowe wszystkich odebranych bonusów.

Bonus Fuksiarz – najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus dla nowych graczy oferuje Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz pozwala odebrać nowym użytkownikom bonus powitalny o wartości do 260 zł. To pakiet składający się z zakładu 100% bez ryzyka 50 zł, freebetu mobile 10 zł i cashbacku do 200 zł.

Na czym polega promocja na start Fuksiarz?

Bonus w zakładach bukmacherskich Fuksiarz to zakład bez ryzyka. Za pierwszy przegrany kupon bukmacher przyznaje na konto klienta zwrot 100% stawki. Co ważne, ten cashback nie wymaga obrotu!

Jak obrócić bonusem Fuksiarz?

Bonusy w Fuksiarzu, czyli zakład bez ryzyka, freebet i cashback bez limitu nie wymagają od użytkownika spełnienia warunków obrotu. Jedynie bonus z aplikacji trzeba w ciągu 72h wykorzystać na zagranie kuponu z min. 2 zdarzeniami, których kurs nie będzie mniejszy niż 1.40, ale wygrana z darmowego zakładu nie musi zostać obrócona przed wypłatą.

Jak zgarnąć więcej bonusów Fuksiarza?

Jeśli chcesz powiększyć swój bonus powitalny, koniecznie zarejestruj się w Fuksiarzu w aplikacji mobilnej. Dostaniesz wtedy dodatkowe 10 zł freebetu na zakłady!