Betclic bonus powitalny na start wrzesień 2023

Zakład bez ryzyka
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Bonus powitalny w Betclic to zakład bez ryzyka do 200 zł. Sprawdź jak dokładni wygląda oferta bukmachera. Oprócz tego, bukmacher przygotował szereg udogodnień i bonusów dla nowych graczy – wszystkiego dowiesz się w tym materiale!

Spis treści:

Bonus powitalny na start Betclic

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest tak duża, że nie wystarczy już być światowym potentatem oraz oferować świetną ofertę zakładów. Bukmacherzy konkurują także na oferty powitalne, które mają skusić nowych klientów.

Na początek naszego artykułu przyglądniemy się właśnie, jak wygląda u bukmachera Betclic bonus na start. W przypadku Betclic bonus powitalny to zakład bez ryzyka.

Cashback 200 złotych: GOALPL

Z naszym kodem promocyjnym: GOALPL, Betclic proponuje nowym użytkownikom zakład bez ryzyka do 200 złotych, jako bonus na start. W dalszej części artykułu sprawdzisz warunki tego zakładu ubezpieczonego. Trzeba przyznać, że są dość przystępne.

Betclic kod promocyjny

Aby zapewnić sobie najwyższy bonus powitalny dostępny w Polsce w trakcie rejestracji wpisz kod promocyjny Betclic “GOALPL”. Dzięki użyciu tego kodu bonusowego dostaniesz cashback o wartości 200 zł.

Promocje w Betclic

W zakładach bukmacherskich Betclic bonus powitalny to nie jedyna ciekawa oferta, jaka została przygotowana dla graczy. Światowy potentat branży bukmacherskiej zadbał również o obecnych klientów.

Jak mawiają eksperci rynku bukmacherskiego – nie sztuką jest pozyskać nowych graczy, prawdziwym wyzwaniem jest utrzymać aktualnych klientów. Właśnie w tym celu Betclic przygotował kilka ciekawych ofert promocyjnych. Dzięki nim typerzy mogą zwiększyć swoje potencjalne wygrane. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w Betclic.

W Betclic promocje prezentują się następująco:

BOOST

Jedna z najbardziej popularnych ofert branży zakładów wzajemnych. BOOST to nic innego, jak promocja podobna do znanej już z konkurencyjnych bukmacherów Superoferty. W jej ramach Betclic oferuje graczom podwyższenie kursów dla najciekawszych wydarzeń. Każdego dnia bukmacher wyróżnia co najmniej kilka spotkań, które w jego odczuciu budzą największe zainteresowanie typerów.

betclic boost bonus
BOOST w Betclic

Spotkanie o podwyższonym kursie bez trudu znajdziesz na stronie internetowej, czy w aplikacji mobilnej Betclic. Przy danym wydarzeniu pojawia się ikona żółtej rakiety. Samo zwiększenie kursu odbywa się na dość ciekawych zasadach. Zdarza się, że dzięki kursom z tej oferty możesz zarobić nawet kilkanaście procent więcej niż u konkurencyjnych zakładów bukmacherskich.

Drugą propozycją dla graczy od Betclic jest Multi+. W tym przypadku do wyboru masz zdecydowanie więcej spotkań niż przy promocji BOOST. Jest to propozycja, która powiększy twoją ewentualną wygraną. W ofercie biorą udział wszystkie wydarzenie oznaczone na stronach bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej logiem MULTI+.

MULTI+

MULTI+ dedykowane jest dla kuponów wielokrotnych. W promocji biorą udział kuponu akumulowane zawierające minimum pięć zdarzeń. Bukmacher w następujący sposób powiększa wygrane:

  • 5 zdarzeń na kuponie – potencjalna wygrana podwyższona zostaje o 7%
  • 6 zdarzeń – 14%
  • 7 zdarzeń – 20%
  • 8 zdarzeń – 25%
  • 9 zdarzeń – 30%
  • 10 zdarzeń – 35%
  • 11 zdrazeń – 40%
  • 12 zdarzeń – 45%
  • 13 i więcej zdarzeń – 50%

Oprócz wyżej wymienionych dwóch promocji z oferty standardowej, Betclic co jakiś czas proponuje także graczom inne, ciekawe rozwiązania. Są to tak zwane promocje terminowe, które mają zazwyczaj związek z najważniejszymi wydarzeniami.

Betclick Multi Liga
Oferta MULTI+ od Betclic

Mowa tutaj o wydarzeniach ze świata piłki nożnej, jak na przykład Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy. Również dla oferty tenisa ziemnego bukmacher co jakiś czas przygotowuje promocje, mając na uwadze głównie turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

Za przykład posłużyć może miesiąc wrzesień, w którym bukmacher Betclic oferował następujące promocje:

LIGA BETCLIC

Oferta polegała na zbieraniu punktów za wysłane kupony. W promocji brały udział wydarzenia piłkarskie. Za każdą postawioną złotówkę mogłeś otrzymać 2 punkty – w przypadku kuponu pojedynczego. Jeżeli zdecydowałeś się na kupon akumulowany, wówczas Betclic nagradzał Cię trzema punktami. Promocja polegała na zebraniu jak największej liczby punktów.

30 graczy z największą liczbą zdobytych punktów zostało nagrodzonych przez bukmachera. Typer, który uzbierał ich najwięcej otrzymał bonus w wysokości 2 tysięcy złotych. Drugie miejsce zostało nagrodzone kwotą 1700 złotych, a trzecie 1300 złotych. Skromny bonus – w kwocie 50 złotych otrzymali gracze z pozycji od 20 do 30, w rankingu uzbieranych punktów LIGI BETCLIC.

Również tenis ziemny posiadał swoją promocję w miesiącu wrzesień. Nazwana ona była przez bukmachera jako MISJA TENIS. Dotyczyła wielkoszlemowych rozgrywek US OPEN. W jej ramach gracze mogli otrzymać dodatkowo 50 złotych bonusu. W przypadku postawienia 3 zakładów na zdarzenia US OPEN bukmacher nagradzał gracza bonusem 25 złotych.

Jeżeli wysłałeś 5 zakładów, wówczas otrzymałeś 50 złotych. Warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu było obstawienie kuponu o minimalnej stawce 20 złotych i kursie łącznym nie mniejszym niż 1,80.

Jak łatwo zauważyć, bukmacher Betclic przywiązuje dużą uwagę do kwestii promocji dla graczy. Uczciwie trzeba przyznać, że ów oferta promocyjna jest sowita i zalicza się do czołówki polskiego rynku bukmacherskiego. Plus dla Betclic należy się także za promocje terminowe.

Jak zagrać za Betclic bonus?

Pewnie zadajesz sobie pytanie odnośnie oferty powitalnej Betclic – jak zagrać za bonus? Już wyjaśniamy.

Pierwszym i jakże oczywistym krokiem jest fakt dokonania rejestracji na stronie bukmachera. Jeżeli posiadasz, czy posiadałeś już konto, które ciągle jest aktywne – niestety nie masz możliwości otrzymania powtórnego bonusu powitalnego.

Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Ważnym elementem jest wpisanie kodu bonusowego podczas rejestracji w Betclic (w trzecim kroku), który ułatwi Ci drogę do otrzymania dedykowanych bonusów i promocji.

Jeżeli chcesz otrzymać cashback 200 złotych podaj podczas rejestracji kod: GOALPL.

Betclic Bonus: zakład bez ryzyka do złotych

Z naszym kodem otrzymasz najwyższy cashback jaki jest oferowany przez Betclic dla nowych klientów. No dobra, ale co z tym bonusem. W jaki sposób bukmacher go przyznaje?

Bonus obejmuje pierwszy kupon. Jeśli Twój zakład okazał się przegrany, wówczas Betclic zwróci Ci kwotę zakładu w formie freebetu. Pamiętaj, że postawiona kwota jest pomniejszana o podatek. Chcąc otrzymać cashback 200 złotych, musisz więc zagrać za 227 złotych lub więcej. Jeśli postawisz przykładowo za 100 złotych, wówczas bukmachera “odda” Ci 88 złotych.

Zwrot zostanie przelany na Twoje saldo bonusowe i objęty warunkami obrotu, o których piszemy w dalszej części.

Warunki obrotu bonusem w Betclic

Jak już wspomnieliśmy, cashback w Betclic jest “wypłacany” w formie freebetu o wartości do 200 zł. Freebet ten można wykorzystać na zakłady o łącznym kursie nie niższym niż 2.14. I jest to jedyny warunek stawiany przez bukmachera. Zgodnie z regulaminem promocji przyznany bonus nie podlega warunkom obrotu i może zostać wykorzystany przez użytkownika w dowolnym czasie.

Betclic to legalny bukmacher

Betclic po okresie nieobecności powrócił na nasz rynek zakładów wzajemnych. W tej chwili oferuje swoje usługi jako w pełni legalny podmiot. To jeden, z największych bukmacherów na świecie. Swoją działalność rozpoczął w 2005 roku w Londynie.

W 2018 roku bukmacher Betclic otrzymał stosowną licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów w Polsce. Firma oprócz przyjmowania zakładów postawiła także na sponsoring naszego sportu. Betclic jest między innymi głównym sponsorem Piasta Gliwice, czyli aktualnej drużyny mistrzów Polski.

Bonus w Betclic – najczęściej zadawane pytania

Co Betclic oferuje w ramach bonusu powitalnego?

Bonus powitalny w Betclic to zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeśli Twój pierwszy zakład będzie przegrany to otrzymasz zwrot postawionej kwoty od bukmachera.

Jakie są warunki obrotu bonusem?

Warunki obrotu są dość proste. Bonus przyznawany przez Betclic w formie freebetu może zostać wykorzystany wyłącznie do zawarcia zakładów o łącznym kursie wynoszącym minimum 2.14.