Lechia rozgromiła Resovię! Hokejowy wicelidera 1. ligi [WIDEO]

Lechia Gdańsk na własnym stadionie rozbiła ekipę Resovii Rzeszów, która na przerwę schodziła z wynikiem 4:0. Podopieczni Szymona Grabowskiego w tabeli zajmują 2. miejsce, z kolei goście są tuż nad strefą spadkową.

Tomasz Neugebauer
PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Neugebauer
  • Lechia Gdańsk na własnym stadionie podejmowała Resovię Rzeszów
  • Ekipa Szymona Grabowskiego zwyciężyła aż 4:0
  • Pięknym rajdem i golem popisał się Camilo Mena

Pogrom!

Lechia Gdańsk od początku rundy wiosennej radzi sobie bardzo dobrze. Ekipa prowadzona przez trenera Szymona Grabowskiego wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Najpierw pokonali oni Wisłę Płock 3:1, a następnie Znicz Pruszków 2:0. Z kolei teraz gdańszczanie zwyciężyli z Resovią Rzeszów aż 4:0.

Strzelanie w piątej minucie spotkania w Gdańsku rozpoczął Maksym Khlan. Kilkanaście minut później do siatki trafił Tomasz Neugebauer, a zaraz po nim Dominik Piła. Wynik na 4:0 w pierwszej odsłonie gry ustalił Camilo Mena, który przebiegł z piłką pół boiska i pokonał bramkarza rywali. Po zmianie stron obyło się już bez goli.