Festiwal goli w Krakowie. Wisła rozbiła Znicz [WIDEO]

Wisła Kraków pokonała Znicz Pruszków 6:2 w meczu 11. kolejki Fortuna I Ligi. Białą Gwiazdę do wygranej poprowadziła rewelacyjna tego wieczoru hiszpańska ofensywa.

Rodado i Goku
  • Wisła Kraków pokonała Znicz Pruszków 5:2 w meczu 11. kolejki Fortuna I Ligi
  • Białą Gwiazdę do wygranej poprowadziła hiszpańska ofensywa
  • Drużyna Radosława Sobolewskiego ma szansę na zbliżenie się do czołówki ligi

Wisła Kraków 6:2 Znicz Pruszków. Hiszpańska ofensywa Białej Gwiazdy rozbiła przyjezdnych

Znicz Pruszków lepiej wszedł w spotkanie, zdobywając bramkę w 22. minucie meczu. Wówczas do siatki trafił Shuma Nagamatsu. Wydawało się, że goście mogą wywieźć korzystny rezultat, ale w końcówce pierwszej połowy rozkręciła się hiszpańska ofensywa Białej Gwiazdy. Bramki Rodado i Goku dały gospodarzom prowadzenie 3:1 do przerwy.

Wisła Kraków podwyższyła prowadzenie w 60. minucie za sprawą trafienia Baeny Pereza. W tym momencie kibice gospodarzy mogli być niemal pewni korzystnego zakończenia.

W 82. minucie Shuma Nagamatsu zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, dając cień nadziei gościom. Jednak chwilę później piątego gola dla Wisły zdobył Miki. Natomiast w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Goku.