ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Sir Safety Perugia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.03.2023)

ZAKSA - Perugia: transmisja za darmo. Bardzo trudne zadanie czeka w półfinale Ligi Mistrzów siatkarzy z Kędzierzyna Koźle. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz ZAKSA - Perugia.

Adrian Staszewski
PressFocus Na zdjęciu: Adrian Staszewski

Zaksa – Perugia? Transmisja na żywo

Do 1/2 finału siatkarskiej Ligi Mistrzów obok Jastrzębskiej Węgla dotarła również ZAKSA Kędzierzyn Koźle, która w poprzedniej rundzie stoczyła zacięty bój z innym włoskim klubem z Trentino. Tym razem na przeciwko polskiej drużyny stanie zespół z Perugii. To właśnie rywale z Włoch są uznawani za wyraźnego faworyta w tej półfinałowej parze.

Nie ma wątpliwości, że ZAKSA, aby myśleć o awansie do finału, musi postarać się o zwycięstwo w pierwszym spotkaniu, które rozegra we własnej hali. Ewentualna porażka postawi ją w bardzo trudnej sytuacji przed drugim spotkaniem.

Spotkanie Zaksa Kędzierzyn Koźle – Perugia rozegrane zostanie w środę (29 marca) o godzinie 20:30.

Zaksa – Perugia, transmisja w TV

Mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Perugia będzie można obejrzeć w środowy wieczór “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja będzie prowadzona na kanale Polsat Sport, a mecz skomentują Tomasz Swędrowski i Jakub Bednaruk.

Zaksa – Perugia, transmisja za darmo

Zupełnie darmowa transmisja ze środowego półfinałowego meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów będzie dostępna w usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Liga Mistrzów CEV: Kiedy i o której gra ZAKSA?

Pierwszy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów ZAKSA, której rywalem będzie Perugia, rozegra w środę (29 marca) o godzinie 20:30.

Gdzie oglądać mecz ZAKSA – Perugia?

Mecz ZAKSA – Perugia będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz ZAKSA – Perugia?

Spotkanie rozegrane w środę (29 marca) o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze