Wisła Płock – Wisła Kraków: transmisja, gdzie oglądać online?

Wisła Płock - Wisła Kraków
Wisła Płock - Wisła Kraków PressFocus

Z meczu Wisła Płock – WIsła Kraków: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (28 lutego) o godzinie 12:30. Spotkanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego odbędzie się w ramach 19. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Wisła Płock – Wisła Kraków: pojedynek imienniczek

Niedzielna rywalizacja w 19. kolejce PKO Ekstraklasy rozpocznie się już o godzinie 12:30. Wisła Płock na własnym stadionie podejmować będzie Wisłę Kraków. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli. Za gospodarzami na pewno przemawia atut własnego boiska, natomiast Biała Gwiazda będzie chciała potwierdzić wysoką formą pod wodzą Petera Hyballi.

Wisła Płock przed tygodniem wysoko 2:5 przegrała z Legią Warszawa, ale dla Nafciarzy była to pierwsza porażka po serii czterech kolejnych wygranych. Z kolei wiślacy z Krakowa odnieśli drugie zwycięstwo w 2021 roku, pokonując u siebie 2:1 ówczesnego lidera Pogoń Szczecin. Biała Gwiazda w czterech dotychczasowych meczach w tym roku zdobyła siedem punktów. Dorobek ten mógłby być większy, gdyby drużyna Petera Hyballi miała nieco więcej szczęścia.

Faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu w Płocku są gości z Krakowa. Nafciarzom prowadzonym przez Radosława Sobolewskiego nie można jednak odbierać szans na wygraną. Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Wisła Płock – Wisła Kraków, Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Wisła Płock – Wisła Kraków: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek w Płocku będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła Płock – Wisła Kraków transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 12:30, a skomentują go Filip Surma i Wojciech Jagoda.

Wisła Płock – Wisła Kraków: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Płocku, będzie również dostępna w internecie. Mecz Wisła Płock – Wisła Kraków online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze