Wisła – Piast: transmisja, gdzie oglądać online?

Stefan Savić zdobędzie gola w meczu Wisła - Piast?
PressFocus Na zdjęciu: Stefan Savić zdobędzie gola w meczu Wisła - Piast?

Z meczu Wisła – Piast: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (31 stycznia) o godzinie 15:00. Spotkanie w Krakowie odbędzie się w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Kto rozpocznie marsz w górę tabeli?

W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 15. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków podejmować będzie u siebie Piasta Gliwice. Obie drużyny wybiegną na murawę z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli, ale trudny w tym pojedynku wskazać faworyta. Forma poszczególnych zespołów po zimowej przerwie jest dużą zagadką.

Obecne lokaty zajmowane przez obie drużyny są dla nich dużym rozczarowaniem. Po 14 rozegranych kolejkach Wisła i Piast mają na swoim koncie po 14 punktów. Przystępując do wiosennych zmagań mają nadzieję na rozpoczęcie marszu w górę ligowej tabeli. Wisłę w tym kierunku ma poprowadzić niemiecki szkoleniowiec Peter Hyballa, który pracę z zespołem rozpoczął pod koniec rundy jesiennej.

Piast rywalizację w 2020 roku zakończył serią siedmiu kolejnych meczów bez porażki. Przed niedzielnym meczem celem podopiecznych Waldemara Fornalika jest jej przedłużenie. Goście nie mogą jednak liczyć na to, że o punkty w Krakowie będzie łatwo. Więcej o meczu Wisła Kraków – Piast Gliwice, w tym typy bukmacherskie, znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Wisła – Piast: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie będzie dostępny w polskiej telewizji. Ze spotkania 15. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła – Piast transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 15:00 skomentują Cezary Olbrycht i Maciej Murawski.

Wisła – Piast: Transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy, który rozegrany zostanie w Krakowie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Wisła – Piast: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze