Wimbledon 2024: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online

Wimbledon 2024: transmisja za darmo. Czterech reprezentantów Polski - Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Magda Linette i Magdalena Fręch - zagra w turnieju głównym Wimbledonu. Sprawdź gdzie oglądać mecze Wimbledonu 2024 zupełnie za darmo.

Iga Świątek
Obserwuj nas w
DPPI Media/Alamy Na zdjęciu: Iga Świątek

Wimbledon 2024: gdzie oglądać?

W poniedziałek (1 lipca) rozpoczęła się rywalizacja w jednym z najbardziej prestiżowych turniejum – Wimbledonie. Najlepsi tenisiści świata będą walczyć o triumf w kolejnym wielkoszlemowym turnieju. Polscy kibice będą mieli okazję emocjonować się występami czterech reprezentantów Polski – Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette i Magdaleny Fręch. Wszystkie spotkanie Wimbledonu 2024 będzie można oglądać zupełnie za darmo.

Wimbledon 2024: transmisja na żywo w TV

Prawami do transmisji wydarzeń na kortach Wimbledonu dysponuje w naszym kraju stacja Polsat. Mecze, w tym te z udziałem Polaków, będą transmitowane na sportowych kanałach: Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 oraz Polsat Sport Premium PPV.

Wimbledon 2024: transmisja online

Mecze Wimbledonu można oglądać również za pośrednictwem usługi STS TV. Uzyskanie dostępu do nie jest bardzo łatwe. Wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL300
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

300 zł za zwycięstwo reprezentanta Polski od STS

STS przygotował na Wimbledon świetną promocję. Oferuje aż 300 zł bonusu za wytypowanie zwycięstwa jednego z reprezentantów Polski w dowolnym meczu turnieju. Z oferty możesz skorzystać zakładając konto w STS z kodem promocyjnym GOAL300. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku co trzeba zrobić.

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL300. Zaakceptuj przy tym zgody marketingowe
  2. Wpłać co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy po rejestracji konta zakład SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej obejmujący wytypowanie zwycięstwa reprezentanta Polski lub reprezentantki Polski w dowolnym singlowym meczu podczas Wimbledonu
  4. Minimalna stawka zakład to 2 zł, a minimalny kurs to 1.14.
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz standardową wygraną i extra bonus 300 zł. Więcej informacji, w tym zasady obrotu bonusem, znajdziesz w regulaminie

Kiedy gra Iga Świątek?

Turnieju główny na kortach Wimbledonu 2024 rozpoczął w poniedziałek (1 lipca). Liderka światowego rankingu Iga Świątek, podobnie jak pozostali reprezentanci Polski, swoje pierwsze spotkanie rozegra we wtorek (2 lipca).

Gdzie za darmo oglądać Wimbledon 2024?

Mecze Wimbledonu można obejrzeć za darmo w usłudze STS TV z kodem promocyjnym GOAL.

Kiedy rozpocznie się turniej Wimbledonu 2024?

Początek turnieju głównego zaplanowany jest na poniedziałek (1 lipca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze