Punchdown 5: gdzie oglądać galę? Transmisja w TV i stream online

PressFocus Na zdjęciu:

Gdzie oglądać Punchdown 5? Wszystkiego dowiesz się w tym tekście! Już dzisiaj czeka nas piąta gala Punchdown. Podczas niej będziemy świadkami walki na “punche”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Jest już dostępna drabinka pojedynczej eliminacji, a do zwycięzcy trafi aż 50 000 zł.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Punchdown 5 to ciekawa inicjatywa, a partnerem całości został TOTALbet, dlatego też warto dowiedzieć się, gdzie oglądać galę, czy jest transmisja w TV lub stream online i jakie mamy zakłady na tę galę!

Punchdown 5 – gdzie oglądać dzisiaj?

Pierwsze walki na Punchdown 5 zostały już rozlosowane, a w ofercie bukmachera TOTALbet znajdziemy bardzo ciekawe zakłady. Razem z tym bukmacherem możesz więc obstawiać galę, jednocześnie zwiększając swoje emocje z oglądania. Gdzie oglądać dzisiaj Punchdown 5? Ta jest dostępna jedynie w PPV, ale warto wspomnieć, że nie trzeba płacić. Da się obejrzeć legalnie i ZA DARMO dzisiejsze starcia.

Dowiedz się więcej na temat tego gdzie oglądać galę Punchdown 5 z artykułu w serwisie Zagranie.com!

Punchdown 5 – za darmo w internecie

Galę Punchdown 5 dzisiaj będzie można obejrzeć za darmo w internecie. Jest to możliwe dzięki współpracy ZAGRANIE z TOTALbetem. Przygotowana została właśnie specjalna akcja promocyjna. Dzięki niej będziesz mógł odebrać kod do PPV i oglądać tę galę. Tutaj dokładna instrukcja:

  • zarejestruj się z naszego linku: https://zagranie.com/go/totalbet
  • wpisz kod PUNCHZAGRANIE podczas rejestracji
  • dopełnij formalności
  • zaloguj się na konto i odbierz PPV, a dodatkowo zakład bez ryzyka do 200 złotych ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod do PPV należy następnie wpisać na stronie playlive.net w odpowiednim miejscu.

Punchdown 5: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gali Punchdown 5 nie będzie można dzisiaj obejrzeć w TV. Żadna stacja tego nie transmituje, a całość jest dostępna po prostu na stronie playlive.net. Warto jednak pamiętać, że np. oglądając na telefonie można to przenieść na TV za pomocą chromecasta, który należy podpiąć również pod TV.

Punchdown 5: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo z gali Punchdown 5? Starcia będzie można obejrzeć właśnie na stronie playlive.net. Wszystko przez to, że gala nie ma jeszcze własnej platformy, tak jak chociażby FAME MMA. Tutaj na pewno jeszcze jest duże pole do poprawy.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze