Losowanie półfinałów Pucharu Polski: transmisja i stream online. Gdzie oglądać? (01.03.2023)

Losowanie 1/2 finału Pucharu Polski: transmisja online. Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin i Wisła Kraków pozostały w grze o krajowy puchar. W piątek poznamy półfinałowe pary. Sprawdź gdzie oglądać losowanie Pucharu Polski.

Szymon Sobczak podczas półfinałowego meczu
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Szymon Sobczak podczas półfinałowego meczu

Losowanie Pucharu Polski, gdzie oglądać?

Rywalizacja o triumf w Pucharze Polski wkracza w decydującą fazę. W tym tygodniu poznaliśmy czterech półfinalistów, którzy walczyć będą o udział w finałowym meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie. W najlepszej czwórce rozgrywek znalazły się trzy drużyny z Ekstraklasy – Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice i Pogoń Szczecin. Stawkę uzupełnia pierwszoligowca Wisła Kraków.

W piątek (1 marca) o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie półfinałowych par. Półfinałowe pojedynki rozegrane zostana natomiast 3 kwietnia. Finał tradycyjnie zaplanowany jest na początek maja i odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Losowanie Pucharu Polski: transmisja na żywo

Losowanie 1/2 finału Pucharu Polski będzie można obejrzeć “na żywo”. Transmisja z ceremonii, która odbędzie się w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie dostępna na youtubowym kanale Łączy Nas Piłka.

Gdzie obejrzeć losowanie 1/2 finału Pucharu Polski?

Losowanie będzie transmitowane na youtubowym kanale Łączy Nas Piłka.

Kiedy odbędzie się losowanie 1/2 finału Pucharu Polski?

Losowanie odbędzie się w piątek (1 marca) o godzinie 12:00.

Komentarze