Juventus – Udinese: transmisja, gdzie oglądać online?

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie mecz Serie A: Juventus – Udinese. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Juventus – Udinese. Stara Dama żądna rehabilitacji

Juventus FC do swojej potyczki przystąpi z jasnym celem, chcąc za wszelką cenę wrócić na zwycięski szlak po niespodziewanej wysokiej porażce z ACF Fiorentiną 0:3. Ekipa z Piemontu zagra praktycznie w swoim najmocniejszym zestawieniu. W szeregach mistrzów Włoch wyłączony z gry jest tylko Juan Cuadrado. Z kolei do treningów z zespołem wrócili już: Girogio Chiellini, Arthur Melo oraz Merih Demiral.

Rywalem podopiecznych Andrei Pirlo będzie dzisiaj Udinese Calcio, mające za sobą porażkę z Benevento Calcio. Ogólnie Friulani są bez wygranej od trzech spotkań. Zanim zaliczyli przegrany boj, to dwukrotnie remisowali. Po raz ostatni szalę zwycięstwa na swoją stronę drużyna z Dacia Arena przechyliła 12 grudnia, gdy w pokonanym polu pozostawiła Torino FC.

Tymczasem Juventus po raz ostatni miał okazję grać z zespołem z Udine latem minionego roku, przegrywając wówczas 1:2. Wcześniej Stara Dama była jednak prawdziwym koszmarem dla Udinese, wygrywając w każdym z sześciu ostatnich meczów, licząc wszystkie rozgrywki. Zatem można się dzisiaj spodziewać ciekawej potyczki. Tym bardziej że swój dorobek strzelecki będzie chciał powiększyć Cristiano Ronaldo. W związku z tym golkiper gości może mieć ręce pełne roboty.

Juventus – Udinese: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Juventus Stadium będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Juventus – Udinese transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Starcie skomentują Piotr Dumanowski i Dominik Guziak.

Juventus – Udinese, transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu Serie A w Turynie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Starcie Juventus FC – Udinese Calcio: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Ponadto trzeba też dodać, że mecz można zobaczyć na stronie internetowej ElevenSports.pl.

Komentarze