Juventus – Bologna: transmisja, gdzie oglądać online?

Juventus - Bologna
Juventus - Bologna PressFocus

Z meczu Juventus – Bologna: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (24 stycznia) o godzinie 12:30. Spotkanie na Allianz Stadium w Turynie odbędzie się w ramach 19. kolejki Serie A. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Juventus – Bologna: bez miejsca na potknięcie

Juventus przed tygodniem doznał drugiej porażki w tym sezonie. Stara Dama w wyjazdowym meczu przegrała 0:2 z bezpośrednim rywalem w walce o mistrzowski tytuł, znacząco komplikując sobie sytuację w ligowej tabeli. Podopieczni Andrei Pirlo zdają sobie sprawę, że nie mogą sobie pozwolić na potknięcie, jeżeli chcą zachować marzenia o obronie tytułu.

Bologna do niedzielnego spotkania przystąpi podbudowana ostatnią wygraną 1:0 z Hellas Werona. Przerwała wówczas fatalną serię ośmiu kolejnych ligowych spotkań bez wygranej. Przed spotkaniem z Juventusem nie ma jednak po swojej stronie zbyt wielu argumentów. W obecnym sezonie wygrała tylko jedno z dziewięciu wyjazdowych meczów i trudno się spodziewać, aby w Turynie była w stanie sprawić niespodziankę.

Za Juventusem przemawia również historia bezpośrednich pojedynków. Drużyna z Turynu wygrała bowiem 13 z 14 ostatnich ligowych pojedynków z Bolonią. U siebie może się natomiast pochwalić serią siedmiu kolejnych wygranych. Więcej o meczu Juventus – Bologna, w tym typy bukmacherskie, znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Juventus – Bologna: transmisja na żywo w TV

Niedzielne spotkanie na Allianz Stadium w Turynie będzie dostępne w polskiej telewizji. Ze spotkania 19. kolejki Serie A: Juventus – Bologna transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 12:30 skomentują Michał Mitrut i Piotr Czachowski.

Juventus Turyn – Bologna: Transmisja online

Transmisja z jednego z najciekawszych niedzielnych meczów 19. kolejki Serie A będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Juventus – Bologna: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze