West Ham rusza po spadkowicza z Serie A. Została złożona oferta

West Ham United w letnim okienku transferowym może wzmocnić ofensywę. Na celowniku "Młotów" znalazł się Armand Lauriente. Anglicy złożyli ofertę Sassuolo opiewającą na 18 milionów euro - informuje Nicolo Schira.

Armand Lauriente
Obserwuj nas w
Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Armand Lauriente

West Ham United złożył ofertę za Armanda Lauriente

W letnim okienku transferowym West Ham United czeka spora przebudowa. Już wiemy, że na stanowisku trenera Julen Lopetegui zastąpi Davida Moyesa. Tym samym „Młoty” będą musiały sprowadzić nowych zawodników, którzy nie tylko wzmocnią skład, ale również będą profilem pasowali do filozofii hiszpańskiego szkoleniowca.

POLECAMY TAKŻE

Jak informuje Nicolo Schira, West Ham United w pierwszej kolejności może sprowadzić nowego skrzydłowego. Wzmocnienie byłoby prosto z Półwyspu Apenińskiego. Na celowniku „Młotów” bowiem znalazł się Armand Lauriente z Sassuolo. Anglicy złożyli już ofertą za Francuza opiewającą na 18 milionów euro. Włoska strona jednak oczekuje propozycji w wysokości 25 milionów euro.

Sassuolo nie zdołało utrzymać się w Serie A, zatem skład zostanie rozkupiony. Najbardziej interesującym nazwiskiem w obozie „Neroverdich” jest właśnie Armand Lauriente. Francuski skrzydłowy od momentu przyjścia udowadnia, że jest skrzydłowym o wielkim potencjale. Zatem zainteresowanie West Hamu United nie jest przypadkowe.

Wychowanek Rennes był najjaśniejszą postacią, która w ubiegłym sezonie występowała na boiskach Mapei Stadium. Armand Lauriente rozegrał 40 spotkań w koszulce Sassuolo. Francuski skrzydłowy w tym czasie zdołał pięciokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć sześć asyst.

Sprawdź także: West Ham United rozważa pozyskanie obrońcy Wolverhampton

Komentarze