Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Bayern rozpoczął negocjacje z Interem

Bayern Monachium rozpoczął rozmowy z Interem Mediolan w sprawie definitywnego transferu Ivana Perisicia – informuje Bild.

Czytaj dalej…

Negocjacje z przedstawicielami Nerazzurrich ma osobiście prowadzić prezes zarządu niemieckiego klubu, Karl-Heinz Rummenigge, który w latach 80-tych był zawodnikiem Interu.

Perisić przekonał Bayern

31-letni reprezentant Chorwacji dołączył do Bayernu latem ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu. Mistrzowie Niemiec mieli możliwość wykupienia go za 20 milionów euro, ale nie zdecydowali się na aktywowanie tej opcji w określonym w umowie między klubami terminie. Niemiecki klub nie był jeszcze wówczas do końca przekonany do chorwackiego skrzydłowego.

Bardzo dobra końcówka sezonu w wykonaniu Perisicia sprawiła, że Bayern Monachium jest chętny do sprowadzenia go na stałe do drużyny. Bawarczycy liczą również na obniżenie ze strony Interu kwoty odstępnego. Rozmowy w tej sprawie już się toczą.

Chorwacki skrzydłowy w barwach Bayernu rozegrał w poprzednim sezonie 35 spotkań, zdobywając w nich osiem bramek i notując 10 asyst.

Komentarze