The Sun zszokował, Real Madryt celuje w gwiazdę Man City

Real Madryt dopiero, co sfinalizował transfer z udziałem Kyliana Mbappe. Gigant La Liga nie zamierza się tym zadowalać. The Sun podaje, że Królewscy celują w Phila Fodena.

Florentino Perez
Obserwuj nas w
fot. MI News & Sport / Alamy Na zdjęciu: Florentino Perez

Real Madryt zainteresowany Philem Fodenem

Real Madryt ma za sobą świetny sezon, w którym wygrał nie tylko mistrzostwo Hiszpanii, ale triumfował też w Lidze Mistrzów. Królewscy mają tym samym 15. Pucharów Europy na koncie w historii. Niemniej apetyt rośnie w miarę jedzenia i klub z La Liga pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami, aby umocnić swoją mocną pozycję w Europie.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

The Sun przekonuje, że po pozyskaniu Kyliana Mbappe władze Los Blancos skupiły swoją uwagę na Philu Fodenie. Reprezentant Anglii miałby wzmocnić szeregi Realu jeszcze w trakcie najbliższego okna transferowego. Istnieją jednak głosy, że tego typu wiadomości wyciekły tylko po to, aby Foden wynegocjował podwyżkę w klubie z Premier League.

POLECAMY TAKŻE

Inną sprawą jest to, że trudno wyobrazić sobie dzisiaj, aby działacze madryckiego klubu skupiali się na pozyskaniu kolejnego zawodnika do ofensywy. Tym bardziej że przed startem nowego sezonu pewni gry w Realu są już Kylian Mbappe oraz Endrick. Na dzisiaj większą potrzebą dla Realu jest pozyskanie nowego pomocnika, który będzie mógł wypełnić lukę po Toni Kroosie.

Bardziej realne scenariusze związane z kolejnymi transferami w Realu dotyczą Leny’ego Yoro oraz Alphonso Daviersa. Pierwszy obecnie jest zawodnikiem Lille, a drugi broni barw Bayernu Monachium. Na transakcje z udziałem obu graczy hiszpański klub musiałby wyłożyć łącznie mniej więcej 100 milionów euro.

Czytaj więcej: Perez nie zamierza się hamować. Real Madryt celuje w kolejną gwiazdę na 2025 rok

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze