Szczęsny zmieni klub? Nowe wieści na temat bramkarza Juventusu

Wojciech Szczęsny to jeden z tych polskich zawodników, którego przyszłość elektryzuje kibiców. Nowe wieści na temat reprezentanta Polski przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyków.

Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
fot. Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Niejasna przyszłość Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny ma za sobą mistrzostwa Europy, po których zebrał sporo pochlebnych opinii. Mimo wszystko pozycja reprezentanta Polski w Juventusie nie jest dzisiaj tak mocna, jak w czasie, gdy w klubie był trener Massimiliano Allegri. Inną wizję drużyny ma zdecydowanie Thiago Motta. Jednocześnie nie brakowało spekulacji na temat transferu Polaka z klubu.

POLECAMY TAKŻE

Tuż po odpadnięciu Biało-czerwonych z Euro 2024 dużo mówiło się o tym, że Szczęsny może zostać kolegą klubowym Cristiano Ronaldo. Al-Nassr poważnie zainteresował się polskim bramkarzem. Wydawało się w pewnym momencie, że transakcja jest blisko finalizacji. Szczęsny uzgodnił nawet warunki indywidualne z klubem z Arabii Saudyjskiej. Finalnie transakcja nie została dopięta. Saudyjczycy dzisiaj celują w Edersona.

Ostatnio pojawiły się natomiast głosy, że Monza może spróbować golkipera, któremu mogło zrobić się ciasno w Juve po tym, jak Michele Di Gregorio trafił do drużyny z Allianz Stadium. W każdym razie dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyków przekazał, że żadna oferta nie miała na razie miejsca. Tym samym na tę chwilę nie ma tematu przeprowadzki Szczęsnego do innej ekipy z Serie A.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Sam zawodnik też niechętnie ma podchodzić do koncepcji związanej z grą w ekipie Alessandro Nesty. Szczęsny ma kontrakt ważny z Juventusem do końca czerwca 2025. Rynkowa wartość 34-latka wynosi sześć milionów euro.

Czytaj więcej: Joan Laporta chce pozyskać dwie gwiazdy. To mają być strategiczne inwestycje

Komentarze