Szczęsny pożegna Juventus? Znany dziennikarz z jasnym komunikatem

Wojciech Szczęsny może niebawem rozstać się z Juventusem. Dziennikarz Nicolo Schira przekazał jednak, że bramkarz nie jest zainteresowany transferem do Arabii Saudyjskiej.

Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
fot. Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny nie jest przekonany do transferu do Al-Nassr

Wojciech Szczęsny według niedzielnych informacji dziennikarza Fabrizio Romano znalazł się na celowniku Al-Nassr. Gdyby tego typu transfer doszedł do skutku, to reprezentant Polski mógłby ponownie barw tej samej ekipy, co Cristiano Ronalo. Droga do finalizacji transakcji jest natomiast daleka.

POLECAMY TAKŻE

Według wieści znanego insidera Nicolo Schiry polski bramkarz otrzymał ofertę od Saudyjczyków, która opierała się na kontakcie do 2026 roku. Szczęsny mógłby w tym czasie zarobić 15 milionów euro. Reprezentant Polski nie jest jednak według źródła przekonany na to, aby zasilić szeregi ekipy z Bliskiego Wschodu.

34-letni golkiper trafił do Juve w lipcu 2017 roku z Arsenalu za ponad 18 milionów euro. Szczęsny wcześniej bronił barw między innymi Romy czy Brentford. Aktualny kontrakt polskiego bramkarza obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. W związku z tym najbliższe okno transferowe może być jedną z ostatnich szans dla sterników Bianconerich, aby zarobić duże pieniądze na transakcji z udziałem Szczęsnego.

81-krotny reprezentant Polski w ostatniej kampanii wystąpił w 35 meczach. Wszystkie te starcia miały miejsce w Serie A. Na boisku spędził ponad 3100 minut. Puścił w tych meczach 30 goli. Z kolei w 15 spotkaniach zachował czyste konto.

Czytaj więcej: The Sun zszokował, Real Madryt celuje w gwiazdę Man City

Komentarze