Real Madryt wybrał faworyta do zastąpienia Carvajala. Bomba transferowa

Real Madryt od dłuższego czasu rozgląda się na rynku w poszukiwaniu następcy Daniego Carvajala. Królewscy chcą gwiazdora Paris Saint-Germain.

Dani Carvajal
Obserwuj nas w
Newscom / Alamy Na zdjęciu: Dani Carvajal
  • Trwają poszukiwania następcy Daniego Carvajala
  • Real Madryt chce powrotu Achrafa Hakimiego
  • Jest to cel na 2025 rok

Real Madryt chce Achrafa Hakimiego jako następcę Daniego Carvajala

Real Madryt pod wodzą Florentino Pereza bardzo starannie podchodzi do planów transferowych. Królewscy patrzą daleko w przyszłość i dlatego już poszukują następców piłkarzy, którzy za dwa lub trzy sezony będą zbliżali się do końca kariery. Taka sytuacja jest w przypadku Daniego Carvajala.

POLECAMY TAKŻE

Dani Carvajal w ostatnich kilku latach był pewniakiem na prawej stronie obrony Realu Madryt. Jego etatowym zmiennikiem do dziś jest Lucas Vazquez, ale obaj piłkarze mają już ponad 30 lat. W związku z tym Królewscy szukają przyszłościowej opcji.

Jak informuje serwis Fichajes.net, głównym celem Realu stał się Achraf Hakimi, czyli piłkarz z przeszłością w barwach Królewskich. Obecnie Marokańczyk występuje w PSG, ale jego kontrakt kończy się za dwa lata. Oznacza to, że w 2025 roku będzie spora szansa na dokonanie transferu. Ponoć sam zawodnik pozytywnie zapatruje się na powrót na Santiago Bernabeu.

Warto dodać, że Achraf Hakimi to bliski przyjaciel Kyliana Mbappe. Transfer Francuza do Realu jest wysoce prawdopodobny i być może wpłynie także na przyszłość Marokańczyka.

Czytaj dalej: Barcelona chce byłą gwiazdę Realu! To będzie hit transferowy

Czy Achraf Hakimi byłby dobrym następcą Carvajala?

Tak 84%
Nie 16%
1324+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze