Real Madryt pewny swego. Hitowy transfer zaplanowany na 2025 rok!

Real Madryt jest przekonany, że w 2025 roku wygra rywalizację o Floriana Wirtza - donosi "Sport". Gwiazdor reprezentacji Niemiec ma być dostępny po sezonie 2024/2025.

Santiago Bernabeu
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Santiago Bernabeu

Real pewny zwycięstwa z Barceloną

Florian Wirtz poprowadził w sezonie 2023/2024 Bayer Leverkusen do historycznego sukcesu, jakim był dublet na krajowym podwórku. Choć o niemieckim pomocniku mówi się od dawna, dopiero ostatnie miesiące były dla niego przełomowe. Do tej pory uchodził za wielki talent, lecz wciąż nie miał okazji sprawdzić się w roli lidera. Pod wodzą Xabiego Alonso udowodnił, że mimo młodego wieku stać go na grę w najlepszych drużynach świata.

POLECAMY TAKŻE

Gwiazdor mógłby oczywiście liczyć na hitowy transfer już teraz, lecz zdecydował, że na jeszcze jeden sezon pozostanie w Bayerze Leverkusen. Klub ma ambitne plany i po zdobyciu mistrzostwa nie chce, aby był to jednorazowy wyskok. Szacuje się więc, że Wirtz będzie dostępny na rynku w 2025 roku. Ustawia się po niego kolejka chętnych, a pewny swego jest Real Madryt, który planuje wzmocnić ofensywę kolejnym topowym zawodnikiem.

Gdzie w 2025 roku trafi Florian Wirtz

Real Madryt 66%
Bayern Monachium 11%
Barcelona 13%
Gdzieś indziej 6%
Zostanie w Bayerze 3%
663+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Real Madryt
  • Bayern Monachium
  • Barcelona
  • Gdzieś indziej
  • Zostanie w Bayerze

Królewscy uważają, że Wirtz będzie idealnym uzupełnieniem formacji ofensywnej i wymarzonym partnerem do gry dla Kyliana Mbappe, Jude Bellinghama oraz Viniciusa Juniora. Musi jednak uważać, bowiem o reprezentanta Niemiec zabiegać będą także chociażby Barcelona, Bayern Monachium czy Manchester City. “Sport” sugeruje, że Real Madryt jest przekonany, iż wygra rywalizację o gwiazdora Bayeru Leverkusen, tak jak było to w przypadku wspomnianych wcześniej Bellinghama i Mbappe.

Komentarze