Real Madryt może stracić gwiazdę. Lukratywna oferta na stole

Al-Nassr szykuje letnią ofensywę transferową. Jak informuje Jose Alvarez Haya, saudyjski klub interesuje się Antonio Rudigerem z Realu Madryt.

Camavinga, Rudiger i Kroos
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Camavinga, Rudiger i Kroos

Antonio Rudiger celem Al-Nassr

Letnie okno transferowe będzie kolejną okazją dla saudyjskich klubów do przeprowadzenia spektakularnych wzmocnień. Według najnowszych informacji przekazanych w programie El Chiringuito celem Al-Nassr stał się gwiazdor Realu Madryt.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z głównych problemów drużyny, w której występuje Cristiano Ronaldo, była defensywa. W związku z tym Al-Nassr chce znacząco wzmocnić tę formację. Według Jose Alvareza klub liczy na sprowadzenie Antonio Rudigera, któremu oferuje czteroletni kontrakt opiewający na zawrotne 100 milionów euro.

Zainteresowanie może być prawdziwe, ponieważ niedawno dyrektorem sportowym Al-Nassr został Fernando Hierro. Legendarny obrońca Realu Madryt ma odpowiadać za transfery i to naturalne, że będzie próbował kontaktów ze swoim dawnym klubem. Pytanie tylko, jak na to wszystko zareagują Florentino Perez oraz przede wszystkim Antonio Rudiger.

Wzmocnienie obrony wiąże się także ze zmianą bramkarza. Okazuje się, że coraz bliżej przenosin do Al-Nassr jest Wojciech Szczęsny, który w ciągu dwóch lat ma zarobić blisko 40 milionów euro. Juventus już dogadał się z następcą, a więc odejście Polaka wydaje się naprawdę wysoce prawdopodobne.

Sprawdź: Mówią, że to idealny następcą Kroosa. Tak zareagował Ancelotti

Komentarze