Pięć czołowych klubów chce gwiazdę Realu Madryt

Rodrygo wzbudza wielkie zainteresowanie na rynku transferowym. Jak informuje Fichajes, gwiazdą Realu Madryt interesuje się aż pięć klubów.

Carvajal i Rodrygo
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Carvajal i Rodrygo

Real Madryt straci gwiazdę? Rodrygo na radarze gigantów

Pozycja Rodrygo w Realu Madryt zaczęła budzić coraz większe wątpliwości, a wszystko przez nadchodzący transfer Kyliana Mbappe. Przyjście Francuza bez wątpienia wpłynie na hierarchię w zespole i może spowodować to, że Brazylijczyk będzie dostawał mniej minut.

Wszystkie te doniesienia wpływają na największe kluby w Europie, które z uwagą obserwują przebieg wydarzeń na Santiago Bernabeu. Giganci upatrują szansę w tym, że Rodrygo będzie chciał wyjść z cienia bardziej popularnych kolegów i rozważy dołączenie do innego projektu, w którym otrzyma bardziej znaczącą rolę.

Według serwisu Fichajes obecnie zainteresowanie Brazylijczykiem wyrażają takie potęgi jak: Paris Saint-Germain, Manchester City, Arsenal, Manchester United i Liverpool. We wszystkich tych drużynach Rodrygo miałby zdecydowanie większe szanse na grę na ulubionej lewej stronie, która w Realu jest okupowana przez Viniciusa.

Jednak wciąż są to tylko przewidywania, a Królewscy raczej nie planują sprzedaży swoich gwiazd. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że Carlo Ancelotti zdecyduje się na stworzenie ofensywnego tercetu, w którym znajdzie się miejsce dla Viniciusa, Mbappe i właśnie Rodrygo. W takiej sytuacji odejście skrzydłowego wydaje się mało prawdopodobne.

AKTUALIZACJA: Rodrygo łączony z wielkim transferem. Real wycenił gwiazdę

Komentarze