To już pewne. Raków będzie miał nowego napastnika

Raków Częstochowa lada moment ogłosi transfer napastnika. Drużynę prowadzoną przez Marka Papszuna wzmocni Patryk Makuch. 25-latek jeszcze dziś przejdzie testy medyczne - informuje Tomasz Włodarczyk z redakcji "Meczyki".

Patryk Makuch
Obserwuj nas w
Konrad Swierad / Alamy Na zdjęciu: Patryk Makuch

Patryk Makuch będzie piłkarzem Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa ma za sobą nieudaną kampanię. Słaby wynik na koniec sezonu sprawił, że klub postanowił ponownie zatrudnić na stanowisku trenera Marka Papszuna. „Medaliki” mają ogromne ambicje, dlatego nie przyglądają się biernie podczas okienka transferowego. Drużynę spod Jasnej Góry wzmocnił już m.in. Kristoffera Klaessona, który między słupkami zastąpi Vladana Kovacevicia.

POLECAMY TAKŻE

Jak się okazuje, lada moment Raków Częstochowa ogłosi także nazwisko nowego napastnika. Z informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z redakcji „Meczyki” dowiadujemy się, że „Medaliki” dopięły transfer Patryka Makucha z Cracovii.

Wychowanek Miedzi Legnica jeszcze dziś pojawi się w siedzibie częstochowskiego klubu, aby przejść testy medyczne. Od razu po nich zawodnik ma złożyć oficjalny podpis na kontrakcie. Zatem nawet jeszcze dziś możemy spodziewać się ze strony Rakowa komunikatu, potwierdzający przyjście 25-latka urodzonego w Łodzi.

Patryk Makuch w minionej kampanii rozegrał 34 spotkania na boiskach Ekstraklasy w koszulce Cracovii. W tym czasie zawodnik zdołał pięciokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć tyle samo asyst. Największym atutem 25-latka jest gra głową. Pod tym względem jest jednym z najlepszych piłkarzy w całej lidze. Zatem wychowanek Miedzi Legnica może idealnie wkomponować się do drużyny Marka Papszuna.

Sprawdź także: Beniaminek Ekstraklasy pozyska piłkarza z Rakowa Częstochowa

Komentarze