Juventus wytypował następcę Szczęsnego! We Włoszech robi furorę

Juventus coraz częściej przygląda się potencjalnym kandydatom, którzy będą w stanie zastąpić Wojciecha Szczęsnego. La Gazetta dello Sport uważa, że to Michele Di Gregorio trafi latem do Turynu.

Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
Imago / Jonathan Moscrop Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
  • Juventus szuka następcy Wojciecha Szczęsnego
  • Kandydatem jest Michele Di Gregorio z Monzy
  • Włoch w przeszłości był bramkarzem rywala Starej Damy – Interu Mediolan

Michele Di Gregorio ma zastąpić Szczęsnego w Juventusie

Juventus mimo faktu, że chce zatrzymać Wojciecha Szczęsnego w zespole i zaproponował mu nawet nowy kontrakt, to wciąż rozgląda się na rynku za jego następcą. Nie od dziś wiadomo, że koniec kariery reprezentanta Polski zbliża się wielkimi krokami, o czym głośno mówi sam piłkarz. Wobec tego Bianconeri podwoili wysiłki ws. znalezienia nowej jedynki.

La Gazzetta dello Sport sugeruje, że następcą Polaka może zostać Michele Di Gregorio. Obecnie bramkarz Monzy przeżywa bardzo udany okres. Od dwóch sezonów jest zaliczany do grona czołowych bramkarzy w lidze, a nie ukrywa również faktu, że chciałby sprawdzić się w lepszym klubie.

Transakcja sprowadzenia 26-latka na Allianz Stadium może kosztować Starą Damę ok. 20 milionów euro. Jak przekonuje włoska gazeta, Monza może być otwarta na sprzedaż golkipera podczas następnego okna transferowego.

W tym sezonie Di Gregorio wystąpił w 22 meczach Serie A, w których aż 11 razy zachował czyste konto.

Komentarze