Nsame blisko nowej umowy. To może być duża niespodzianka! [NOWE INFORMACJE]

Jean-Pierre Nsame w najbliższych dniach powinien poznać swoją przyszłość. Z naszych informacji wynika, że w grze jest polski klub.

Jean-Pierre Nsame
Obserwuj nas w
fot. SOPA Images Limited Na zdjęciu: Jean-Pierre Nsame

Za chwilę wszystko będzie jasne!

Jean-Pierre Nsame chciał/chce zostać w Legii Warszawa, ale jak na razie klub z Ł3 nie jest w stanie zaoferować mu na papierze nowej umowy, nawet tej mocno obniżonej. Piłkarz zgodził się na znaczną redukcję zarobków, ale Legia musi kogoś sprzedać, aby mieć na nową pensję dla Kameruńczyka.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Z drugiej strony Nsame nie chce też czekać w nieskończoność. Może być przecież tak, że Legia osatecznie nie zaproponuje mu nowej umowy, a te propozycje, które ma obecnie, uciekną. Jak już informowaliśmy, piłkarza chętnie widziałaby u siebie Wieczysta, ale z naszych najnowszych ustaleń wynika, że pojawił się nowy faworyt.

Otóż jak słyszymy, prawdopodobne jest przejście Nsame do Pogoni Szczecin! Sprawa wyjaśni się w ciągu kilkudziesięciu godzin. O takiej opcji, czyli przejścia do Pogoni, mówił między innymi Bartek Kalinkowski w trakcie programu na kanale Meczyki.

POLECAMY TAKŻE