Nie tylko Wirtz i Kimmich łączeni z gigantem La Liga. Holender może zostać następcą Kroosa

Real Madryt zamierza zrobić wszystko, co w jego mocy, aby sezon 2024/25 był prostszy i lżejszy. Sport podał, że Tijani Reinders jest kolejnym celem transferowym.

Tijani Reijnders
Obserwuj nas w
fot. Ddp media GmbH / Alamy Na zdjęciu: Tijani Reijnders

Tijani Reinders alternatywą dla Floriana Wirtza i Joshuy Kimmicha

Real Madryt już sfinalizował transfery z udziałem Endrica i Kyliana Mbappe. Wciąż natomiast nie milkną spekulacje medialne na temat kolejnych wzmocnień ekipy z La Liga. Łączeni z mistrzami Hiszpanii są Florian Wirtz czy Joshua Kimmich. Z kolei Sport przekonuje, że Real może zrezygnować z pozyskania piłkarzy Bayeru Leverkusen i Bayernu Monachium.

POLECAMY TAKŻE

Źródło przekonuje, że sternicy Królewskich mogą rozważyć sfinalizowanie transferu z udziałem tańszego zawodnika. Wirtz ma na dzisiaj kontrakt z Aptekarzami do 2027 roku. Reprezentant Niemiec jest jednocześnie wyceniany na 80-100 milionów euro. Z kolei Kimmich ma umowę do 2025 roku. Niewykluczone zatem, że latem przyszłego roku Real spróbuje pozyskać piłkarza na zasadzie wolnego transferu.

Na dzisiaj natomiast realnym planem wzmocnienia Los Blancos ma być Tijani Riijnders. Holenderski pomocnik aktualnie broni barw AC Milanu. Zawodnik ma za sobą bardzo udany sezon we włoskiej ekipie, notując w niej 50 występów. Zdobył w nich cztery bramki i tyle samo asyst. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 20 milionów euro. Sport przekonuje, że Real może wykorzystać swoje dobre relacje z Milanem, aby sfinalizować transakcje z udziałem Holendra.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Stołeczny zespół wróci do ligowego grania 18 sierpnia. Zmierzy się wówczas w roli gościa z Mallorką. Mecz zacznie się o godzinie 21:30.

Czytaj więcej: Joan Laporta chce pozyskać dwie gwiazdy. To mają być strategiczne inwestycje

Komentarze