Agent Di Gregorio zdradza. Były rozmowy z innym topowym klubem

Michele Di Gregorio został nowym zawodnikiem Juventusu. Agent piłkarza na łamach "TV Play" poinformował, że wraz z zawodnikiem rozmawiali także z innym klubem. Carlo Belloni zdradził, że chodzi o Liverpool.

Michele Di Gregorio
Obserwuj nas w
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Michele Di Gregorio

Michele Di Gregorio prowadził rozmowy z Liverpoolem

Michele Di Gregorio w przerwie między sezonami zdecydował wykonać się duży krok w swojej piłkarskiej kariery. Otóż włoski golkiper opuścił Monzę na rzecz Juventusu. Według doniesień mediów, 26-latek trafi do „Starej Damy” na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Cała transakcja ma wynieść około 18 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Agent Michele Di Gregorio, po podpisaniu kontraktu przez jego podopiecznego, przekazał ciekawe informacje. Otóż zdradził na łamach „TV Play”, że wraz z zawodnikiem prowadził rozmowy także z innym topowym klubem. A mianowicie Liverpoolem. Finalnie jednak 26-latek zasilił szeregi Juventusu.

Były rozmowy z Liverpoolem i oczywiście byliśmy bardzo zadowoleni, że się odezwali. Jednak daliśmy już słowo i mieliśmy jasne pomysły na to, co zrobić po pobycie w Monzy. Po rozmowie z dyrektorem Cristiano Giuntolim nie mieliśmy żadnych wątpliwości – powiedział Carlo Belloni, cytowany przez serwis „JuvePoland”.

Michele Di Gregorio prawdopodobnie jednak był brany przez Liverpool w kontekście potencjalnego odejścia Alissona Beckera. Brazylijski piłkarz bowiem może przenieść się do Arabii Saudyjskiej. Włoski bramkarz mógłby zostać jego następcą. Ostatecznie jednak wychowanek Interu Mediolan w kolejnym sezonie będzie występował na boiskach Serie A.

Sprawdź także: Liverpool zagiął parol na młodej gwieździe. Newcastle musi go sprzedać

Komentarze