Lewandowski łączony z kilkoma klubami. Transfer stanie się faktem?

Robert Lewandowski wiąże swą przyszłość z Barceloną. Media łączą go natomiast z transferem. Wśród klubów zainteresowanych Polakiem jest Atletico Madryt.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
fot. Imago/ZUMA Wire Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski zamierza kontynuować karierę w Barcelonie
  • Media łączą Polaka z transferem do innego klubu
  • Jego sytuację monitoruje Atletico Madryt oraz ekipy z Arabii Saudyjskiej

Lewandowski chce zostać. Co zrobi Barcelona?

Robert Lewandowski jakiś czas temu zadeklarował, że zamierza spędzić przyszły sezon w Barcelonie, z którą wciąż ma obowiązującą umowę. Mimo jego słów, media nieustannie łączą go z transferem. Wiele zależy od decyzji samej Dumy Katalonii, która może skusić się na sprzedaż, mając na uwadze problemy finansowe i spore zarobki Polaka. W tej chwili jednak klub nie zaprząta sobie tym głowy.

Dziennikarz Florian Plettenberg donosi, że Lewandowski generuje spore zainteresowanie na rynku transferowym. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, jego sytuację monitoruje Atletico Madryt, które byłoby skłonne oddać Joao Felixa w ramach wymiany za Polaka. Barcelona nie jest natomiast nastawiona na ten ruch, bowiem Portugalczyk dotychczas głównie rozczarowywał.

Wokół kapitana reprezentacji Polski kręcą się oczywiście ekipy z Arabii Saudyjskiej, które chcą tego lata wzmocnić swoją ligę nazwiskami z najwyższej półki. Przyszłość Lewandowskiego jest w głównej mierze uzależniona od najbliższych decyzji Dumy Katalonii, która w dalszym ciągu nie wytypowała nowego trenera.

Zobacz również: “Ludzie w Holandii nie zaakceptują porażki z Polską”

Komentarze