Legia Warszawa straci napastnika. Zgłosił się po niego klub z Turcji

Blaz Kramer w najbliższym czasie odejdzie z Legii Warszawa. Napastnik ze Słowenii będzie kontynuował karierę w Turcji, gdzie zostanie piłkarzem Konyasporu - informuje portal Meczyki.pl.

Piłkarze Legii Warszawa
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Blaz Kramer zamieni Legię na turecki Konyaspor

Legia Warszawa jak na razie skupia swoją uwagę na rynku transferowym na sprowadzaniu nowych zawodników. Aczkolwiek po przeprowadzeniu kilku wzmocnień wszystko wskazuje na to, że przy Łazienkowskiej zaczęli myśleć o sprzedaży niepotrzebnych piłkarzy. Dość ciasno zrobiło się w formacji ofensywnej, gdzie aktualnie Wojskowi dysponują aż pięcioma napastnikami. Po przyjściu Jeana-Pierre Nsame jeden z dotychczasowych snajperów w zespole Goncalo Feio ma opuścić drużynę.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl wynika, że tym piłkarzem ma być Blaz Kramer. Słoweniec ma opuścić Legię i dołączyć do jednego z tureckich klubów. Jak zaznacza dziennikarz ma nim być znany polskim kibicom Konyaspor, w którym w przeszłości grali m.in. Mariusz Pawełek, Konrad Michalak czy Marcin Robak. Nie wiadomo jednak za jaką kwotę 28-letni napastnik zostanie sprzedany. Cena prawdopodobnie nie będzie wysoka, bowiem kontrakt reprezentanta Słowenii z Legią obowiązuje tylko do czerwca 2025 roku.

Blaz Kramer w Legii Warszawa gra od lipca 2022 roku, gdy trafił na Łazienkowską na zasadzie wolnego transferu z FC Zurych. Łącznie w zespole Legionistów rozegrał 46 spotkań, w których 12 razy wpisał się na listę strzelców.

Legia w poprzednich rozgrywkach zakończyła zmagania w PKO BP Ekstraklasie na 3. miejscu. Podopieczni portugalskiego trenera w nowym sezonie wezmą udział w kwalifikacjach Ligi Konferencji. Natomiast sezon w lidze, rozpoczną 20 lipca od starcia z Zagłębiem Lubin przed własną publicznością.

Komentarze