Legia Warszawa celuje w hitowy transfer. Milion euro za piłkarza z Ekstraklasy!

Legia Warszawa pragnie wzmocnić kadrę po mizernym sezonie. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl informuje, że stołeczny klub złożył ofertę za młodzieżowego reprezentanta Polski.

Legia Warszawa
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Legia Warszawa

Legia dobije targu z Zagłębiem?

Legia Warszawa ma za sobą dość przeciętny sezon. Choć finalnie udało się zająć miejsce na podium i zapewnić udział w eliminacjach do europejskich pucharów, jej ambicje sięgają oczywiście walki o mistrzostwo Polski. Stołeczny klub zamierza latem poważnie wzmocnić kadrę, tak aby Goncalo Feio miał większy komfort pracy i mógł skutecznie powalczyć na kilku frontach. Należy spodziewać się transferów do wszystkich formacji. Kluczowe będzie zastąpienie Josue, choć większy nacisk kładzie się na sprowadzenie skrajnie ofensywnych piłkarzy.

POLECAMY TAKŻE

Legia analizuje rynki zagraniczne, ale także ten krajowy. Tomasz Włodarczyk informuje, że Feio domaga się w swojej drużynie młodych, utalentowanych Polaków. Warszawski klub poczynił zatem kroki w kierunku pozyskania młodzieżowego reprezentanta kraju. Chodzi o wychowanka Zagłębia Lubin, który może pochwalić się już sporym doświadczeniem na boiskach Ekstraklasy. Tomasz Pieńko to ważna postać w drużynie Waldemara Fornalika. W tym sezonie wystąpił 33 razy we wszystkich rozgrywkach.

Legia jest poważnie zainteresowana hitowym ruchem wewnątrz Ekstraklasy. Zdaniem portalu Meczyki.pl, zaoferowała Zagłębiu kwotę w postaci miliona euro, a także 50 procent od kolejnej sprzedaży. W przeszłości Wojskowi sprowadzili z Lubina Bartosza Slisza, co długofalowo okazało się świetną decyzją. Czy podobnie będzie w przypadku 20-letniego zawodnika?

Zobacz również: Media: Wisła Kraków chce zatrzymać Alberta Rude. Zaproponowała nową umowę

Komentarze

Na temat “Legia Warszawa celuje w hitowy transfer. Milion euro za piłkarza z Ekstraklasy!