Legia może stracić prawdziwą perełkę
Legia Warszawa słynie ze szkolenia bramkarzy. Właściwie można powiedzieć, że co kilka lat na świat wypuszcza dobrych lub bardzo dobrych golkiperów, którzy później stanowią o sile reprezentacji Polski i grają w mocnych europejskich ligach. Przykłady można mnożyć, jak chociażby: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Artur Boruc czy Cezary Miszta i Radosław Majecki. Teraz pojawiła się szansa na kolejnego takiego gracza.
Według informacji przekazanych przez FootballScout na platformie X (dawniej Twitter), Jakub Zieliński, a więc gracz rezerw Legii Warszawa a także młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na celowniku VfL Wolfsburg. Klub z Bundesligi obserwuje nasz rynek i widzi w młodym bramkarzu być może nawet następcę Kamila Grabary, który doskonale radzi sobie w zespole Wilków.
WIDEO: „To bardzo dobre rozwiązanie dla Legii”
Jakub Zieliński ma 17 lat i w tym sezonie rozegrał dla rezerw Wojskowych 14 spotkań, w których dwa razy zachował czyste konto. Na koncie ma także mecze w Centralnej Lidze Juniorów oraz młodzieżowej Lidze Mistrzów UEFA. W przeszłości związany był z Jaguarem Gdańsk oraz Gedanią Gdańsk. Na koncie ma już 9 spotkań w reprezentacji Polski do lat 17 oraz prawie 50 w 3. lidze.
Zobacz także: Barcelona może zmienić bramkarza! Sensacyjna decyzja Flicka ws. Szczęsnego
Komentarze