Stal Rzeszów sięga po posiłki z Poznania. Potwierdzono wypożyczenie

Stal Rzeszów w środę poinformowała o transferze bramkarza. Nowym zawodnikiem pierwszoligowca został Krzysztof Bąkowski, który dołączył z Lecha Poznań na zasadzie wypożyczenia.

Krzysztof Bąkowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Bąkowski

Oficjalnie: Krzysztof Bąkowski wzmocnił Stal Rzeszów

Miniony sezon nie był specjalnie udany dla Stali Rzeszów. Klub ze stolicy województwa podkarpackiego zajął 11. miejsce w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Władze z pewnością liczą w przyszłej kampanii na lepszy wynik, dlatego drużyna musi poczynić wzmocnienia w letnim okienku transferowym.

POLECAMY TAKŻE

Stal Rzeszów w środę za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej ogłosiła transfer bramkarza. Nowym golkiperem pierwszoligowca został Krzysztof Bąkowski. 20-latek dołączył do zespołu z województwa podkarpackiego z Lecha Poznań na zasadzie wypożyczenia.

Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał możliwość grać dla Stali. Mój poprzedni pobyt tutaj wspominam rewelacyjnie. Uważam, że zrobiliśmy wtedy dobry wynik, a ja w klubie czułem się wyśmienicie. Mogę powiedzieć, że czuję się trochę, jakbym wracał do domu. Byłem tu może krótko, ale naprawdę tak czuję. Teraz nie mogę się już doczekać tego pierwszego meczu, bo przyznam, że mam ogromny głód grania. Świetnie pamiętam kapitalną atmosferę na naszym stadionie i wierzę, że damy naszym kibicom wiele powodów do radości – powiedział Krzysztof Bąkowski.

Warto zaznaczyć, że 21-latek w przeszłości miał okazje występować w Stali Rzeszów. Miało to miejsce w drugiej części sezonu 2022/23. Wówczas Krzysztof Bąkowski rozegrał 14 spotkań, w których trzykrotnie zachował czyste konto.

Sprawdź także: Lech i Jagiellonia na wojennej ścieżce? Niecodzienne standardy w Ekstraklasie

Komentarze