Kiwior łączony z głośnym transferem. Sprzeczne doniesienia

Nicolo Schira informował, że Jakub Kiwior jest na radarze Milanu i Juventusu. Z kolei Rudy Galetti zaprzecza o zainteresowaniu ze strony Rossonerich.

Jakub Kiwior
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Jakub Kiwior

Milan nie kontaktował się z Jakubem Kiwiorem

Jakub Kiwior miał udany sezon 2023/2024 w barwach Arsenalu. Polski obrońca wykorzystał szansę od Mikela Artety, gdy wszyscy podstawowi lewi obrońcy byli kontuzjowani. Jednak po ich powrocie sytuacja defensora wróciła do poprzedniego stanu, co może oznaczać, że w kolejnej kampanii nie otrzyma zbyt wielu minut.

POLECAMY TAKŻE

Ponoć Polak liczy na deklarację ze strony Kanonierów, że będzie regularnie występował w pierwszej drużynie. Jeśli jej nie otrzyma, to prawdopodobnie poszuka wypożyczenia lub definitywnego transferu.

W ostatnich dniach informacjami o sytuacji Jakuba Kiwiora podzielił się Nicolo Schira. Włoski dziennikarz przekazał, że podczas Euro 2024 obrońca będzie obserwowany przez wysłanników Juventusu oraz Milanu. Oba kluby szukają wzmocnień w defensywie i zainteresowanie Polakiem wydaje się naturalne ze względu na jego doświadczenie w Serie A.

Tymczasem Rudy Galetti ujawnił, że pomiędzy przedstawicielami Kiwiora a Milanem nie było do tej pory żadnych kontaktów. Według dziennikarza priorytetem Rossonerich jest transfer Diogo Leite z Unionu Berlin.

W grze wciąż ma pozostawać Juventus, który poprowadzi Thiago Motta. Szkoleniowiec miał już okazję współpracować z defensorem Arsenalu i być może zdecyduje się poprosić władze o transfer Polaka.

Czytaj dalej: Mourinho wkracza do gry. Chce transferu największej polskiej gwiazdy

Komentarze