Legia sięga po posiłki z Włoch! Nowy napastnik zawita na Łazienkowską

Legia Warszawa lada moment pozyska nowego napastnika. Do zespołu Goncalo Feio trafi Jean-Pierre Nsame. Kameruńczyk jeszcze dziś przejdzie testy medyczne - informuje Tomasz Włodarczyk z redakcji "Meczyki".

Jean-Pierre Nsame
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Jean-Pierre Nsame

Jean-Pierre Nsame wzmocni Legię Warszawa

Tegoroczne letnie okienko transferowe będzie pracowite w szeregach Legii Warszawa. Władze klubu w przyszłym sezonie chcą sięgnąć po mistrzostwo Polski, dlatego ma dojść do wielu wzmocnień. Już wiemy, że do zespołu prowadzonego przez Goncalo Feio trafili Kacper Chodyna, Luquinhas oraz Claude Goncalves.

POLECAMY TAKŻE

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Legia Warszawa będzie miała nowego napastnika. Tomasz Włodarczyk z redakcji „Meczyki” poinformował, że do drużyny „Wojskowych” trafi Jean-Pierre Nsame z Como. Kameruński napastnik jeszcze dziś przejdzie testy medyczne. 31-latek zawita na Łazienkowską w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 2 miliony euro.

Jean-Pierre Nsame najlepsze lata swojej kariery spędził na szwajcarskich boiskach, kiedy reprezentował barwy BSC Young Boys. To wtedy doświadczony Kameruńczyk trzykrotnie sięgnął po koronę króla strzelców ligi. 31-latek w barwach zespołu z Berna rozegrał łącznie 242 spotkania, w których strzelił 140 goli oraz zaliczył 39 asyst.

Ostatnie pół roku Jean-Pierre Nsame spędził w Como, z którym zdołał awansować do Serie A. Wkład Kameruńczyka w sukces był minimalny, bowiem rozegrał tylko osiem spotkań na zapleczu elity. W tym czasie udało mu się tylko raz mieć udział przy zdobytej bramce.

Sprawdź także: Hit! Legia przymierza się do sporego transferu. Chce pomocnika Genoi

Komentarze