Wyścig o napastnika z Premier League nabrał rozpędu. Jest zdecydowany faworyt

Ivan Toney latem będzie bohaterem głośnego transferu. Wyścig o jego podpis na kontrakcie nabiera rumieńców. Według portalu TeamTalk topowy klub z Premier League wyszedł na prowadzenie w walce o napastnika.

Ivan Toney
Obserwuj nas w
Imago / Mark Cosgrove Na zdjęciu: Ivan Toney
  • Ivan Toney latem odejdzie z Brentford
  • W walce o transfer napastnika są trzy kluby: Arsenal, Manchester United oraz Chelsea
  • Faworytem wydaje się być ekipa Kanonierów

Arsenal faworytem w wyścigu o transfer Ivana Toneya

Arsenal wykonał pierwsze kroki w sprawie pozyskania rozchwytywanego napastnika. Zdaniem portalu TeamTalk Kanonierzy są aktualnie liderem w wyścigu o transfer Ivana Toneya. Anglik latem najprawdopodobniej opuści Brentford i zasili szeregi jednej z najlepszych drużyn w Premier League.

Mimo że Ivan Toney przez osiem miesięcy był zawieszony za naruszenie przepisów dotyczących obstawiania zakładów u bukmachera, to zainteresowanie jego osobą nie zmalało. Przez cały czas pojawiały się informacje o kolejnych klubach, które widziałyby snajpera w swoim zespole. Na ten moment w grze pozostaje Arsenal, Manchester United oraz Chelsea.

Zanim został ukarany, był jednym z najskuteczniejszych napastników w Premier League. W poprzedniej kampanii w 33 meczach strzelił 20 bramek, co dało mu 3. miejsce w klasyfikacji strzelców.

Komentarze