Inter o krok od finalizacji transferu napastnika

Inter Mediolan jest bardzo blisko sfinalizowania transferu napastnika Porto, Mehdi Taremiego, przed letnim oknem transferowym, donosi Matteo Moretto. Nerazzurri szykują się do ciekawego wzmocnienia.

Mehdi Taremi
Obserwuj nas w
IMAGO / Miguel Pereira Na zdjęciu: Mehdi Taremi
  • Inter blisko pozyskania Taremiego
  • Kontrakt Iranańczyka wygasa latem
  • Milanowi nie udało się zakontraktować Taremiego latem

Taremi niebawem dołączy do Interu

Mehdi Taremi po sezonie zostanie wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z Porto wygasa i nie zostanie przedłużony. W związku z tym zawodnik może już podpisać wstępną umowę z nowym klubem.

Milan próbował pozyskać Taremiego z Porto latem ubiegłego roku, ale nie udało się porozumieć w sprawie warunków transferu. To pozwoliło Interowi dyskretnie pracować nad tym ruchem w trakcie tego sezonu. Obie strony uzgodniły już warunki kontraktu i jego przybycie wydaje się coraz bardziej pewne.

Ekspert transferowy Matteo Moretto poinformował, że Inter „podjął wszystkie niezbędne kroki”, by uzgodnić umowę z Taremim i jest teraz „bardzo blisko” finalizacji transferu. Obecnie obie strony dopracowują ostatnie szczegóły.

31-letni napastnik jest obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Iranu uczestnicząc w Pucharze Azji. Strzelił trzy gole w pierwszych czterech meczach, ale nie brał udziału w ćwierćfinale z Japonią po otrzymaniu czerwonej kartki w meczu 1/8 finału z Syrią.

Zobacz również: Niepewna przyszłość Chiesy w Juventusie. Liverpool czeka

Komentarze