Immobile rozważy odejście z Lazio. Lukratywny kontrakt skusi Włocha?

Ciro Immobile może po sezonie ponownie rozważyć możliwość odejścia z Lazio. Włoskiego napastnika do transferu chcą przekonać saudyjskie kluby. Oferują one piłkarzowi gigantyczną pensję - zdradza "Corriere dello Sport".

Ciro Immobile
Obserwuj nas w
IMAGO / Antonello Sammarco / Gribaudi/ImagePhoto Na zdjęciu: Ciro Immobile
  • Ciro Immobile może latem opuścić Lazio
  • Włoch bowiem jest gotowy rozważyć ofertę przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej
  • Dwa kluby są w stanie zagwarantować napastnikowi zarobki w wysokości 18 milionów euro rocznie

Ciro Immobile myśli o przeprowadzce do Arabii Saudyjskiej

Z informacji przekazanych przez “Corriere dello Sport” wynika, że Ciro Immobile latem może zmienić barwy klubowe. Kapitan Lazio bowiem jest gotowy ponownie rozważyć ofertę saudyjskich klubów. Włoch już latem mógł przeprowadzić się do tego kraju, ale wówczas odrzucił zainteresowanie.

Włoski dziennik zdradza, że Saudyjczycy mogą ponownie zgłosić się po Ciro Immobile. Takie kluby jak Al Shabab i Al Wheda mają być w dalszym ciągu zainteresowane mistrzem Europy. Do przeprowadzki chcą go przekonać ogromną pensją. 33-latek obecnie zarabia cztery miliony euro rocznie, a tamtejsze zespoły są w stanie mu zagwarantować 18 milionów euro.

Ciro Immobile zeszłego weekendu zapisał się na kartach historii Serie A. Piłkarz Lazio bowiem zdobył swoją 200. bramkę na boiskach włoskiej elity. 33-latek zrobił to w 341. występach.

Sprawdź także: Niewypał transferowy opuści Lazio? Atletico zaciera ręce

Komentarze