Cucurella namawia hiszpańską gwiazdę na transfer do Chelsea

Nico Williams to jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku. Marc Cucurella przyznał, że namawia zawodnika na transfer do Chelsea.

Marc Cucurella
Obserwuj nas w
BSR Agency / Alamy Na zdjęciu: Marc Cucurella

Cucurella namawia Nico Williamsa na transfer do Chelsea

Marc Cucurella, obrońca Chelsea i reprezentant Hiszpanii, publicznie przyznał, że intensywnie namawia Nico Williamsa do przeprowadzki do londyńskiego klubu. Skrzydłowy, obecnie grający dla Athletiku Bilbao, jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych skrzydłowych w Europie, a jego potencjalny transfer wyceniany jest na 49 milionów funtów. Wszystko za sprawą klauzuli odejścia wpisanej w kontrakt.

POLECAMY TAKŻE

Chelsea, która szuka wzmocnień w ofensywie, widzi w młodym Hiszpanie idealnego kandydata do zasilenia swoich szeregów. Williams, znany ze swojej wszechstronności w ataku, ma za sobą imponujący sezon, w którym strzelił osiem bramek i zanotował 19 asyst. Jego świetna forma przyciągnęła uwagę wielu czołowych klubów, w tym Barcelony, która również jest zainteresowana transferem.

– To byłby świetny transfer, ale wszystko zależy od jego opinii. Naciskam go, żeby podpisał kontrakt z Chelsea. Jednak ostatecznie wszystko zależy od niego. Jest bardzo młody, ale ma duże doświadczenie i myślę, że będzie świetnym piłkarzem – powiedział Cucurella, cytowany przez Caught Offside.

Sytuacja na rynku transferowym jest zatem bardzo dynamiczna, a rywalizacja o podpis Williamsa może być zażarta. Mimo to Cucurella, który zna Williamsa z gry w reprezentacji Hiszpanii, ma nadzieję, że jego starania przekonają młodego skrzydłowego do wyboru Chelsea jako kolejnego etapu w swojej karierze.

Czytaj dalej: Romelu Lukaku wybrał nowy klub!? Jeden kluczowy powód

Komentarze